Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyiket Válasszam? Ilyen nincs.

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket Válasszam? Ilyen nincs.

Figyelt kérdés
Sziasztok,van egy fiú (volt barátom,2hónapot voltunk együtt,3-4 hete szakítottunk) Nem foglalkozott velem,picit sem.Lesz@rta hol vagyok,mitcsinálok.Ha elmentem táborba 2x is mondtam neki jöjjön ki a busz elé...jó ő kijön (lökte a dumát) és nem jött ki...utána felhívom mondom miért nemjött ki?aztmondja,mert elaludt...(egy 7ig voltam táborba) Aztán szakítottunk,közös meg egyezés.Viszont hogy mondjam...kavargatunk...volt nálam filmeztünk,és csókolóztunk...Most meg...itt egy másik pasi is,alig ismerem,nagyon jó képű,és nagyon aranyos velem.Nem egy faluban élünk,de lejött hozzám valamelyik nap.Aranyos,megnevettet.Volt vele is egy csók.És most fogalmam sincs melyiket válasszam...Az első akit leírtám már megakart dug!ni...de nem hagytam mert még szűz vagyok.A másodikkal beszéltünk a dologról,aztmondta nem erőltetné,ha nem akarom.neki az a lényleg h szeressük egymást...szerintetek????
2011. szept. 1. 11:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Szerintem csütörtök.
2011. szept. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Szerintem te is tudod...
2011. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:

Szerintem baromira eggyértelmű.Az exed egy barom.Haggyad a francba.A másik kedves és figyelmes veled.Járj vele.

21/L

2011. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 tetro ***** válasza:
100%
második. ő is meg akar dugni, de sokkal jobban adja elő. rászavazok.
2011. szept. 1. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Ha el akarod b@szni az életedet akkor az első!


Ha ki akarsz józanodni és felébredni, és normális emberrel lenni aki még akár totál odáig is lesz érted, akkor 2.

2011. szept. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Komolyan mondom, ha egy nő is normális!?

Nálunk, meg az a baj, ha megmerem kérdezni, hol van, vagy mit csinált, hogy mi ez a számonkérés.

2011. szept. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 maci666 válasza:
Egyértelműen a második.
2011. szept. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Kerdesemvan ***** válasza:
jaj a szerintem csütörtök a legjobb!:)))
2011. szept. 2. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hú, b@sszátok meg már vasárnap!
2011. szept. 4. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"Az exed egy barom.Haggyad a francba"

Nem barom, csak az embernek vannak szükségletei :-)

2011. szept. 4. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!