Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat vagy a másik fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat vagy a másik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen szituációba kerültem, amilyenbe álmomban sem gondoltam volna, hogy kerülhetek én, aki mindennél fontosabbnak tartja a hűséget és a bizalmat...Annyira szégyenlem, most is potyognak a könnyeim, ahogy ezt gépelem, de remélem, hogy számíthatok Tőletek egy kis megértésre és segítségre.

Szóval kicsivel több, mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, nem zökkenőmentes a kapcsolatunk, de szeretjük/-tük(?) egymást. 2 hónapja viszont megismertem egy másik fiút és nincs mit szépíteni ezen, beleszerettem. Hiába próbálom az ellenkezőjét bizonygatni, ő nagyon sok mindenben jobb a barátomnál. Tökéletesen olyan pasi, amilyenről kiskorom óta álmodozom és nagyon tudnám szeretni őt. Mégis érzek még valamit a barátom iránt, hiszen nagyszerű hónapokat töltöttünk együtt. Ezért nem tudom, hogy döntsek. A barátomnak mindent bevallottam. Ő pontosan ismeri az érzéseimet, ezért azt mondta, hogy bármi lesz is a döntésem, ő elfogadja.(De mivel én is nagyon jól ismerem őt, tudom, hogy ha elhagynám teljesen összeroppanna). Nem akarok fájdalmat okozni neki, de mégis a másik fiú az, akivel most boldogabb lennék. Ő is szeret engem és nagyon szeretné, ha egy pár lennénk. Kérlek, adjatok tanácsot, kit válasszak?


2011. szept. 12. 08:39
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
31%
ribanc.
2011. szept. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 A kérdező kommentje:
köszönöm
2011. szept. 12. 08:46
 3/44 anonim ***** válasza:
86%

Bizonytalanért elhagyni a biztost, még ha csak hat hónapos is a kapcsolat. Én nem tenném a helyedben!


29/F

2011. szept. 12. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 józsibarát ***** válasza:
76%

Az előző menjen a... (Nem szeretek embereket minősíteni, ezért azt mondom, hogy elég biorobotság, ha nem tudja elképzelni, hogy létezik ez az érzés.)


Na... ez tipikusan az a helyzet, amikor a legjobban teszed, ha egyiket sem választod. A barátoddal szakítasz, az új fiúval nem jössz össze, és lehetőleg nem is nagyon maradsz kapcsolatban velük. Maradj egyedül egy ideig, akár 1..2 évig is, ezalatt szépen letisztulnak benned a dolgok, és el tud jönni az az ember, akivel érdemes megpróbálni az egy párnak levést.

2011. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
71%
Ha úgy érzed a másik fiúval lennél boldog akkor őt válaszd, mert ennek így hosszú távon nem lenne sok értelme. Nem vagy még olyan régóta együtt a barátoddal. Meg szerintem a barátodnak sem jó, hogy tudja hogy másik fiúra gondolsz mikor vele vagy stb. Ess túl rajta, tudom nem könnyű, de én szakítanék. 20L
2011. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 józsibarát ***** válasza:
86%
Bocs, nem az előzőre értettem, hanem arra, aki annyit írt csak, hogy "ribanc".
2011. szept. 12. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
77%

A párodat kell, hogy válaszd !

Elmondtad neki az érzéseidet és ő segítő szándékot mutatott és nem akart azonnal elhagyni.

Szerintem a másik pasiban csak azért látod meg azokat a dolgokat mert még nem ismered teljesen és csak a jót akarod meglátni benne.

Miből gondolod, hogy ha annyi időt együtt töltesz vele mint ezzel a mostani pároddal és hasonló szituáció lesz újra, akkor az a pasi így reagál majd ?

2011. szept. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim válasza:
62%

Ne foglalkozz az első válaszolóval, ettől még nem vagy ribanc!

Nézd! Látsz esélyt arra, hogy a barátoddal rendbe hozd a kapcsolatotokat? Mert ha mást szeretsz, én erre nem látnék esélyt....

Megismerted 2 hónap alatt annyira a másik fiút, hogy el tudd dönteni érdemes-e elhagyni érte a párodat?

Ja és ne hibáztasd magad! Egy párkapcsolatban 2 ember van ne felejtsd el. A párod sem tett eleget azért, hogy megtartson és a másik fiú sem akadályozta meg, hogy beleszeress! Ne tekints egyedüli hibásként magadra!

2011. szept. 12. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
42%
Ha kicsit is meginogtál abban, hogy kit válassz, akkor leírom neked, hogy a 2-at vagyis az újat, hisz a régi iránt csak sajnálatot érzel. Amit leírtál azalapján egyértelmű, hogy a másikra vágysz, és a mostani barátod már nem szereted annyira, engedd el, ha egy értelmes ember, nem fog összeroppanni, azt csak a lelkileg sérült emberek teszik, márpedig ha ő ilyen, akkor meg végképp menekülj.
2011. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%
Engedd el a mostani párodat, mert Ő is megérdemli, hogy valaki annyira szeresse mint te az új pasit. Neki is jár az igazi!! Összeroppan, de majd talpra áll és ha megtalálja a számára megfelelő partnert akkor hálás lesz a mostani döntésedért, emellett tartsd szem előtt a saját boldogságodat, ne fojtsd vissza az érzelmeidet, teljesítsd be a vágyaidat, azért élünk, hogy boldogok legyünk, nem azért ,hogy kétségek között szenvedjünk.
2011. szept. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!