Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat vagy a másik fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat vagy a másik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen szituációba kerültem, amilyenbe álmomban sem gondoltam volna, hogy kerülhetek én, aki mindennél fontosabbnak tartja a hűséget és a bizalmat...Annyira szégyenlem, most is potyognak a könnyeim, ahogy ezt gépelem, de remélem, hogy számíthatok Tőletek egy kis megértésre és segítségre.

Szóval kicsivel több, mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, nem zökkenőmentes a kapcsolatunk, de szeretjük/-tük(?) egymást. 2 hónapja viszont megismertem egy másik fiút és nincs mit szépíteni ezen, beleszerettem. Hiába próbálom az ellenkezőjét bizonygatni, ő nagyon sok mindenben jobb a barátomnál. Tökéletesen olyan pasi, amilyenről kiskorom óta álmodozom és nagyon tudnám szeretni őt. Mégis érzek még valamit a barátom iránt, hiszen nagyszerű hónapokat töltöttünk együtt. Ezért nem tudom, hogy döntsek. A barátomnak mindent bevallottam. Ő pontosan ismeri az érzéseimet, ezért azt mondta, hogy bármi lesz is a döntésem, ő elfogadja.(De mivel én is nagyon jól ismerem őt, tudom, hogy ha elhagynám teljesen összeroppanna). Nem akarok fájdalmat okozni neki, de mégis a másik fiú az, akivel most boldogabb lennék. Ő is szeret engem és nagyon szeretné, ha egy pár lennénk. Kérlek, adjatok tanácsot, kit válasszak?


2011. szept. 12. 08:39
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
Végül kit választottál, és hogy alakultak a dolgok ?
2013. márc. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 A kérdező kommentje:

Köszi a kérdést :) A fiú, akibe beleszerettem amilyen gyorsan belecsöppent az életembe, olyan hamar el is tűnt. Hamar túltette magát rajtam, én pedig nem erőltettem a dolgot. Pár hónapja beszéltünk pár szót facebookon, de nem lesz köztünk semmi. Megmondom őszintén, ha újra találkoznánk és újra azt érezné amit akkor, én szó nélkül belemennék ebbe a kapcsolatba, de erre nem fog sor kerülni.

A barátommal két hónappal azután, hogy kiírtam a kérdést, közös megegyezés után szakítottunk és azóta is jó viszonyban vagyunk. :)

2013. márc. 22. 16:26
 43/44 anonim ***** válasza:

értem hát sajnálom hogy igy alakult :/

én is ugyan ebben a helyzetben vagyok most, mintha csak én írtam volna ki ezt a kérdést...és nem tudom kit válasszak :(

2013. márc. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Tudom,hogy már egyáltalán nem aktuális,de szeretném megosztani a saját történetemet is. Hasonló volt a szituáció nálam is. Egy sráccal összejöttem nagy nehezen (nem tudtam,hogy belemenjek e a kapcsolatba az elején,utána pedig külföldre mentem 2 hónapra,közben azt mondta ,hogy majd várni fog rám.) Visszajöttem és rájöttem,hogy azért hiányzott és próbáljuk meg.Kedves és normális srác. Ki is mondtuk,hogy együtt vagyunk:) konkrétan másnap megismerkedtem egy mexikói sráccal aki teljesen levett a lábamról. Elhivott randizni,én igent mondtam. Idősebb volt ,mint a barátom ,sármos,magabiztos,vicces,szenvedélyes és hihetetlen jó illatú. És rádöbbentett,hogy nekem ilyen srác kell,ilyen a zsánerem. 2 napra rá szakítottam a barátommal.. Persze a mexikói hazament,amit tudtam,hogy ígyis ez lesz. De mostmár tudom,hogy milyen számomra A férfi :)
2015. dec. 20. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!