Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat vagy a másik fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat vagy a másik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen szituációba kerültem, amilyenbe álmomban sem gondoltam volna, hogy kerülhetek én, aki mindennél fontosabbnak tartja a hűséget és a bizalmat...Annyira szégyenlem, most is potyognak a könnyeim, ahogy ezt gépelem, de remélem, hogy számíthatok Tőletek egy kis megértésre és segítségre.

Szóval kicsivel több, mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, nem zökkenőmentes a kapcsolatunk, de szeretjük/-tük(?) egymást. 2 hónapja viszont megismertem egy másik fiút és nincs mit szépíteni ezen, beleszerettem. Hiába próbálom az ellenkezőjét bizonygatni, ő nagyon sok mindenben jobb a barátomnál. Tökéletesen olyan pasi, amilyenről kiskorom óta álmodozom és nagyon tudnám szeretni őt. Mégis érzek még valamit a barátom iránt, hiszen nagyszerű hónapokat töltöttünk együtt. Ezért nem tudom, hogy döntsek. A barátomnak mindent bevallottam. Ő pontosan ismeri az érzéseimet, ezért azt mondta, hogy bármi lesz is a döntésem, ő elfogadja.(De mivel én is nagyon jól ismerem őt, tudom, hogy ha elhagynám teljesen összeroppanna). Nem akarok fájdalmat okozni neki, de mégis a másik fiú az, akivel most boldogabb lennék. Ő is szeret engem és nagyon szeretné, ha egy pár lennénk. Kérlek, adjatok tanácsot, kit válasszak?


2011. szept. 12. 08:39
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
87%
Arra indulj amerre áldást érzel.Aki nem hagyja el a járt utat a járatlanért,soha nem fedez fel semmit és nem fejlődik.34f
2011. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
83%
Akik meg ribancoznak, azoknak gond van az agyukkal. Nem csaltad meg, őszinte vagy a párodhoz. Ilyesmi a kapcsolatok világába előfordul, hogy jön egy ember, és az érzés úgy tarol le, hogy ha akarnál se tudnál neki parancsolni. Nem emiatt lesz a normális pasiból bunkó. A normális pasi mindig normális marad, aki ezután bunkó lesz, csak megjátszotta a kedvességet.
2011. szept. 12. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
83%
09:44 Imádom amikor az emberek a másikra fogják a saját hülyeségüket. Ennyi erővel visszájára is lehet fordítani, hogy a férfiak tehetnek róla, de mi értelme lenne? Ha veled gusztustalanul bánnak, és utána te ugyanúgy megalázol egy másik embert, te is gusztustalan féreg leszel. Ugyanazt csinálod a másik emberrel amit veled tettek, úgy hogy tudod milyen érzés.
2011. szept. 12. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
76%

9 :36 os vagyok. Nem tudom,hogy az utolsó válasza nekem jött-e,de mindegy. Még tapasztalatlan vagy ez az igazság.Még sokmindent nem láttál és nem tudsz.Dehát nem is baj ez hiszen még 20 éves vagy. Szerinted ő tehet arról,hogy ezt érzi? Mit csináljon ha ez van? Maradjon a barátjával úgy hogy már nem szereti eléggé?

Azt hiszed veled ez sosem fog megtörténni? Hagyjuk már.

És amúgy meg nem írta ,hogy megcsalta volna a barátját.Arra már mondhatnál jelzőket. De még akkor se,ha nem ismered részletesen a történetet.

Mindegy. Majd fel fogsz nőni.

2011. szept. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
9:52-es vagyok. A 9:44 esnek írtam
2011. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
Az utolsó válasza a 09:44nek ment.:D
2011. szept. 12. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
ez jó időzavarban 08:45-ös vagyok:D:D:D:D:D:DD:
2011. szept. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
figyelj te nem szereted a barátodat valljuk be őszintén,akkor ne hülyítsed,mert így nem adod meg neki a lehetőséget,hogy találjon egy olyan lányt aki igazán szereti,beszéld meg vele és váljatok külön,mert nem vezet sehova a hazugság,csak azt nem értem ha nem vagy belé szerelmes fél év után sem minek jársz vele?
2011. szept. 12. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
44%
A másik fiút fogod választani, mert ő jobban néz ki. Aztán előbb-utóbb majd otthagyod őt is egy még jóképűbbért.
2011. szept. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
29%
az ilyenekbe kellet volna belevezetni a gépeket a world trade center helyett......
2011. szept. 12. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!