Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat vagy a másik fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat vagy a másik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen szituációba kerültem, amilyenbe álmomban sem gondoltam volna, hogy kerülhetek én, aki mindennél fontosabbnak tartja a hűséget és a bizalmat...Annyira szégyenlem, most is potyognak a könnyeim, ahogy ezt gépelem, de remélem, hogy számíthatok Tőletek egy kis megértésre és segítségre.

Szóval kicsivel több, mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, nem zökkenőmentes a kapcsolatunk, de szeretjük/-tük(?) egymást. 2 hónapja viszont megismertem egy másik fiút és nincs mit szépíteni ezen, beleszerettem. Hiába próbálom az ellenkezőjét bizonygatni, ő nagyon sok mindenben jobb a barátomnál. Tökéletesen olyan pasi, amilyenről kiskorom óta álmodozom és nagyon tudnám szeretni őt. Mégis érzek még valamit a barátom iránt, hiszen nagyszerű hónapokat töltöttünk együtt. Ezért nem tudom, hogy döntsek. A barátomnak mindent bevallottam. Ő pontosan ismeri az érzéseimet, ezért azt mondta, hogy bármi lesz is a döntésem, ő elfogadja.(De mivel én is nagyon jól ismerem őt, tudom, hogy ha elhagynám teljesen összeroppanna). Nem akarok fájdalmat okozni neki, de mégis a másik fiú az, akivel most boldogabb lennék. Ő is szeret engem és nagyon szeretné, ha egy pár lennénk. Kérlek, adjatok tanácsot, kit válasszak?


2011. szept. 12. 08:39
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
51%
Szóval itt mindenkinek természetes az, hogy valaki egy kapcsolatban beleszeret másba majd csak úgy dobja a mostanit kizárólag azzal a szándékkal, hogy a másikkal legyen. Szerintem az a lelki sérült aki ilyet tesz.
2011. szept. 12. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
74%
Ha egyszerre két embert szeretsz, válaszd a másodikat, mert ha az elsőt igazán szeretted volna, nem szerettél volna bele a másodikba.
2011. szept. 12. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
38%

A mostani párodat dobd ki és választ az álmod.


Utána inkább sírj azért mert nem sikerült, minthogy azért kell sírj mert nem próbáltad meg és esélyt sem adtál magadnak a boldogságra.


Mindenkivel előfordul ,hogy beleszeret másba ,de ezt le kell győzni és akkor nem lesz baj.


Esetleg megpróbálhatod a mostani barátoddal is ,de ami egyszer elromlott azt már nem igazán lehet helyrehozni egy kapcsolatban ,ha már nincs meg az a láng ami volt anno.


Megbántod vagy sem jobb mintha átvernéd és vagy mind a kettőt csak szédítenéd majd 2szék közül a földre esnél..

2011. szept. 12. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
20%
Már bocs, de óriási RIBANC vagy. és ezért nem kell lepontozni mert az igazságot mondom
2011. szept. 12. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
25%

az első válaszoló vagyok...felfordul tőled a gyomrom...:S

és igen szívesen RIBANC vagy, de ráadásul 1 döntésképtelen kétségbeesett ribanc.

2011. szept. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
83%

S álmaid férfija is azt gondolja, hogy te vagy álmai nője?

Ne is kérdezd meg tőle, a válasza igen lesz.

Mi mást mondana? Nem hülye szegény...

2011. szept. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
Szerintem nem is azért kéne a másik pasit választanod, mert vele boldogabb lennél... Mert igen, lehetséges, hogy a boldogságod követnéd, és igen, jól is tennéd. De belegondoltál, hogy ha így, szánalomból maradsz együtt a pároddal, az neki milyen érzés? Hogy tudja, nem elég neked, hogy mást szeretsz, és mégis vele vagy? Hülyíted itt szerencsétlent ígéretekkel, hogy még meggondolod, de közben már rég döntöttél, csak halogatod az elkerülhetetlent. Számomra egyértelmű, hogy a mostani párod nem szereted igazán, és nem is szeretted, hiszen találtál valakit, akit tényleg szeretsz, jobban, mint az előzőt. Szerintem így mindkettőtöknek kínszenvedés benne maradni ebben a kapcsolatban, ő még a remény foszlányaiba kapaszkodik, te meg csak szánalomból vagy vele, az egykori fellángolás maradékával megfűszerezve.
2011. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:

Akik ribancoznak azok szerintem...

Ha a barátod helyébe képzelnénk magunkat szörnyű lehet,de azis ha nem szereted őt eléggé. Lehet hogy iránta csak a megszokás maradt,de néha az is erős kapocs. Amúgy szerintem a döntésed attól is függjön hány éves vagy és hogy milyen ember az aki melletted van és akire "lecserélnéd" a mostanit.

Mert ha mondjuk 25 éves vagy és az akivel vagy ,vele jól kijöttök,akkor nem biztos,hogy a szakítás a megoldás. Deha 16 éves vagy mondjuk,akkor jobb ha még továbbálsz. Ilyenkor kell szórakozni.

2011. szept. 12. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
33%

Aki azt írta hogy egy rib*nc annak igaza van. Bocs de így van. Szerinted a legtöbb férfi mért nem hűséges a párjához? Mért nem tud lenni tartós kapcsolatban lenni? Ezért! Mert vannak olyanok akikben tökéletesen megbíznak, látják hogy szeretik őt aztán meg bejön egy ilyen. Ha ezzel egy normális, rendes gyereket meg fogsz változtatni akkor remélem hogy a pokolra kerülsz. Szégyelheted magad.


20/F

2011. szept. 12. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
76%

A másodikat válaszd. Én egy éve kerültem ilyen szituba, 5 éves kapcsolat vs egy olyan srác, akivel mindenben egy hullámhosszon vagyunk. Össze is jöttem vele, de az 5 éves kapcsolatom tönkretette. Utána rá fél évre újra összejöttem az 5 éves kapcsolatommal, de vert, nem becsült, megcsalt, vagyis folytatta, amit addig is csinált, hiába, hogy hajtogatta, hogy mennyire szeret. Majd ez a srác megint elkezdett közeledni. Én szakítottam egyrészt a srác miatt az 5 éves kapcsolatommal (másrészt azért, mert akkor tudtam bizonyítani, hogy tényleg félrenézett).


Most együtt vagyok azzal a sráccal, és boldog vagyok. És igaz az, amit az egyik válaszoló írt. Ha két embert szeretsz, akkor a másodikat válaszd, hisz nem véletlenül szerettél bele.

2011. szept. 12. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!