Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A páromat vagy a másik fiút...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A páromat vagy a másik fiút válasszam?

Figyelt kérdés

Nagyon kellemetlen szituációba kerültem, amilyenbe álmomban sem gondoltam volna, hogy kerülhetek én, aki mindennél fontosabbnak tartja a hűséget és a bizalmat...Annyira szégyenlem, most is potyognak a könnyeim, ahogy ezt gépelem, de remélem, hogy számíthatok Tőletek egy kis megértésre és segítségre.

Szóval kicsivel több, mint fél éve vagyunk együtt a barátommal, nem zökkenőmentes a kapcsolatunk, de szeretjük/-tük(?) egymást. 2 hónapja viszont megismertem egy másik fiút és nincs mit szépíteni ezen, beleszerettem. Hiába próbálom az ellenkezőjét bizonygatni, ő nagyon sok mindenben jobb a barátomnál. Tökéletesen olyan pasi, amilyenről kiskorom óta álmodozom és nagyon tudnám szeretni őt. Mégis érzek még valamit a barátom iránt, hiszen nagyszerű hónapokat töltöttünk együtt. Ezért nem tudom, hogy döntsek. A barátomnak mindent bevallottam. Ő pontosan ismeri az érzéseimet, ezért azt mondta, hogy bármi lesz is a döntésem, ő elfogadja.(De mivel én is nagyon jól ismerem őt, tudom, hogy ha elhagynám teljesen összeroppanna). Nem akarok fájdalmat okozni neki, de mégis a másik fiú az, akivel most boldogabb lennék. Ő is szeret engem és nagyon szeretné, ha egy pár lennénk. Kérlek, adjatok tanácsot, kit válasszak?


2011. szept. 12. 08:39
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalat: ha egy kapcsolatba belépett a 3., az újat válaszd, hisz nem véletlenül tudott a közeledbe férkőzni. Ha annyira szerelmes vagy a barátodba, akkor hidegen elküldted volna és megmondtad volna neki, hogy bocsi, van barátom és szeretem! Ennyi az egész. Kitartás!
2011. szept. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
29%

Én akkor is azt mondom hogy ribi. Most komolyan gondoljátok végig. Van egy barátja akit ismer, hűséges , szereti õt. Azt most felbukkan egy gyerek aki valszeg külsőre jobban bejön neki, de egyàltalán nem ismeri. Lehet hogy a csaj megdöntésére hajt azt otthagyja. Ezekután a csaj tutira visszamegy a volt barájàhoz aki visza fogadja vagy nem. Ha meg visza is fogadja akkori maradandò sebet okozott neki ami után màr nem fog bízni benne mert csak félni fog hogy mikor fog ez újból bekövetkezni...


20/f

ui:mobilról írtam,bocs ha meg ha valami értelmetlen és a helyesírási hibákért.

2011. szept. 12. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
29%
Jo kis fajta vagy persze cseréld le a barátodat aztán majd az ujjat is hisz jön a következö és ez igy megy sorozatban. Minek neked állando barát, a te fajtádnak nem kéne rongálni a srácok idegeit.
2011. szept. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
100%
20 éves fiú... te hol olvastad, hogy az új pasi külsőre jobban néz ki? Nem gondolod, hogy a belső értékei miatt szeretett bele a lány? Az, hogy te feltételezed, hogy csak a külseje miatt vonzódik jobban hozzá, a te satnyaságodat mutatja, szerintem pont hogy a jellemében van valami, ami megfogta a kérdezőt, és ami miatt azt írta, hogy jobb az új fiú, mint a barátja.
2011. szept. 12. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
44%

Az most mindegy mért tetszik neki az a fiú. Csak mondtam valamit. Én nem erre fektettem a hangsúlyt hanem a többi igen fontos tényezőkre .


20/f

2011. szept. 12. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 Walk With Me ***** válasza:
100%
Nem olvastam végig itt a kérdés alatti flamewar-t, de szerintem hagyd el a barátod. No nem a másik fiú miatt, hanem azért, mert láthatóan nem szereted. Legalábbis nem úgy, ahogy egy párkapcsolatban kéne. Kedveled, talán emberileg szereted meg ktődsz hozzá, de ennyi. Ezért szakítsatok, ne pedig azért hogy a másikhoz mehess. Persze azt is megteheted utána, de én a helyedben picit várnék. Olyan komolytalannak érzem, mikor valaki csak így "lecseréli" a párját... mert akkor mi a biztosíték, hogy utána a másikat nem cseréli le egy "mégjobb"-ra? Mindenkinél van jobb, csak az igazi szerelem/szeretet ezt szerencsére elfeledteti az emberrel. :)
2011. szept. 12. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
Walk With Me: +1 Ugyan ezt akartam írni.
2011. szept. 12. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
44%

csak majd nehogy két szék közül a székre ess...hah!!!

ha neked nem felel meg a mostani barátod,aki mindezek ellenére melletted áll,és vári a döntésedet,akkor mi kell neked???birom az ijeneket!!!!uhhhhh

2011. szept. 12. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
44%
rosszul irtam...két szék közül a földre ess...miattad hibáztam,ejjj ejj...ne idegesitsd itt a népet h ijen wagy..hah..:D
2011. szept. 12. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 A kérdező kommentje:

Köszönöm a rengeteg választ! Külön köszönöm azoknak, akik megvédtek!!! Nagyon kedves tőletek, tényleg köszönöm!

Számítottam az ilyen típusú válaszokra. Nem csaltam meg a barátomat! Az "új fiú" meg akart csókolni én viszont nem hagytam, a barátom miatt.

Szerintem amúgy az írásomból is rá lehet jönni valamilyen szinten, hogy nem vagyok az a fajta, aki rendszeresen félre kacsintgat, sőt...csak sajnos ez egy olyan dolog, ami ellen nem tudok mit tenni, de ha azok, akik ribancnak tartanak tanácsot adnak, mit tegyek ellene én megfogadom!

Még egyszer köszönöm a normális válaszokat!

2011. szept. 12. 14:33
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!