Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hölgyet válasszam?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, mert van 2 lány aki járna velem.

Az egyik után 3 éve epekedek, próbálok összejönni vele, de ő kitartott a pasija mellett. A várakozás közben nem régen megismerkedtem egy másik lánnyal.

Csakhogy az első már szakított a pasijával és az egyik indok azért volt, mert elhanyagolta őt és a lány úgy gondolta, hogyha szakít vele és összejön velem akkor megkapja a törődést. Csakhogy nekem már van barátnpm, de ő nem tud róla.


Most mindkettővel egyszerre, felváltva vagyok, úgy gondoltam, hogy egy kis idő múlva az egyik úgyis lemorzsolódik, de eddig semmi én meg elég sz*rul érzem amiatt magam, hogy hazudok és csalom kettejüket. :(


Az első kicsit beképzeltebb, szókimondóbb csaj, de nem olyan plázacicásan. A másik visszafogotabb, csendes típus. Nagyon jól el vagyok mindkettőjükkel amúgy és nem tudok dönteni melyik is legyen az akivel maradjak.

Ti hogyan döntenétek?


2011. szept. 20. 18:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én alapból nem mentem volna bele ebbe a kettős dologba mert ugye hogy van a mondás? "Két szék közül a földre" Csak nehogy te is így járj. Azt pedig neked kell(ene) érezned melyik felé húz jobban a szíved. Itt hiába írjuk szerintem, melyiket válaszd.
2011. szept. 20. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Amelyik után 3 évig epedtél azt dobd
2011. szept. 20. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
szerintem a másodikat. az első régen volt már, akkor nem jött össze, és most valószínűleg azért vagy vele is, mert "most már lehet". hosszú ideig vágytál rá, és most az öledbe hullt a lehetőség. persze, hogy kíváncsi vagy, milyen is vele lenni. de a másik lánnyal nem azért vagy, mert ő "valaki a múltból", akihez kíváncsiságból kötődsz. gondolkodj el rajta... én ezt mondom, de persze neked kell döntened.
2011. szept. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
37%
Mindig a nagyobb mellüt
2011. szept. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
egyik sem az igazi különben nem kéne 2 egyszerre szóval egyiket se válaszd. keresd meg azt akit szeretsz majd. ő egyedül többet ér majd mint ezek ketten. És tiszteld az emberi kapcsolatokat. a fiatalság nem jelenti azt le kell járatnunk a párkapcsolat fogalmát. ne csinálj ilyet többet.
2011. szept. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem szereted egyiket se, én azt mondom legyél mindkettővel aztán úgyis megkapod a magadét.
2011. szept. 20. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Neked kéne tudnod... Ha így folytatod két szék közül a pad alá fogsz esni. Azt válaszd amelyikbe szerelmes vagy de amint látom egyikbe se vagy így meg nem értem miért szédíted mind a kettőt.
2011. szept. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"Csakhogy az első már szakított a pasijával és az egyik indok azért volt, mert elhanyagolta őt és a lány úgy gondolta, hogyha szakít vele és összejön velem akkor megkapja a törődést. Csakhogy nekem már van barátnpm, de ő nem tud róla."


A másodikat válaszd! Az elsőnek te csak egy balek vagy akit arra használna fel h féltékennyé tegye vele a volt barátját, és az többet foglalkozzon vele. Szerinted ha 3 évig nem hagyta ott, majd most fogja érted?

2011. szept. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Én a helyedben a másodikat választanám.
2011. szept. 22. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Hátha érdekel valakit: Az első lányt választottam.
2011. dec. 14. 23:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!