Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik hölgyet válasszam?

Figyelt kérdés

Nagy dilemmában vagyok, mert van 2 lány aki járna velem.

Az egyik után 3 éve epekedek, próbálok összejönni vele, de ő kitartott a pasija mellett. A várakozás közben nem régen megismerkedtem egy másik lánnyal.

Csakhogy az első már szakított a pasijával és az egyik indok azért volt, mert elhanyagolta őt és a lány úgy gondolta, hogyha szakít vele és összejön velem akkor megkapja a törődést. Csakhogy nekem már van barátnpm, de ő nem tud róla.


Most mindkettővel egyszerre, felváltva vagyok, úgy gondoltam, hogy egy kis idő múlva az egyik úgyis lemorzsolódik, de eddig semmi én meg elég sz*rul érzem amiatt magam, hogy hazudok és csalom kettejüket. :(


Az első kicsit beképzeltebb, szókimondóbb csaj, de nem olyan plázacicásan. A másik visszafogotabb, csendes típus. Nagyon jól el vagyok mindkettőjükkel amúgy és nem tudok dönteni melyik is legyen az akivel maradjak.

Ti hogyan döntenétek?


2011. szept. 20. 18:30
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Régi kérdés, de hátha írsz, milyen a kapcsolatod vele, együtt vagytok még?
2017. ápr. 26. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!