Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? Az apámat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Az apámat válasszam, vagy a fiut?

Figyelt kérdés

Van egy apámnak testvérének a sógora,a fiu 20 éves én pedig 14

A fiuval 3hete hogy együtt vagyunk.Megbeszéltük hogy beszélünk apával mert ő nem engedi meg nekem hogy barátom legyen(amit megértek.)és kifutottunk az időből,apám hamarabb megtutta,mondta hogy nem szeretné ha beszélgetnénk,mert én vagyok nekia büszkesége nem szeretne csalódni bennem,mondtam neki h elakartam mondani neki csak kifutottunk az időböl.A fiunak pedig üzent hogy szeretne beszélni vele.Nahát a fiu beszélt is vele,mondta apámnak h szeret engem és hogy engedje meg hogy együtt legyünk,apa aztmondta hogy nem és mondta a fiu hogy legalább csak hagy beszélgessünk msnen aztmondta apa hogy nem,mert ha nem az öcsém sogora lennél,már kiszedtem volna a szívedet,és aztmondta a fiu jolvan nem beszélünk tiszteletbe tartom amit mondassz.

A fiu akkor is keresett engem,beszélgettnük,úgy mintha semmi sem tőrtént volna.És mostpedig aztmondja beszéljek apámmal hogy engedje meg azt hogy legalább beszélgessünk,anyám is eztmondja h beszéljek apával.De én nem akarom hogy apa elmenjen,és csalodjon bennem.A fiut pedig szeretemm.:(

Mit csináljak??Ha apát választom,a fiut elfelejthetem(De nem akarom,mert megszerettem:( )

De ha a fiut választom,apa magához költöztet(Mert a szüleim elváltak,és anyámmal élek.) és elveszi a telefonom,nem mehetek sehova,nem gépezhetek szóval semmi nem lessz és teljesen elfog tőlem távolodni,csalódni fog bennem(Amit nem szeretnék...)

Mit csináljak?Segítsetek lécci...


Előre is köszi a válasszokat!


2011. jan. 27. 13:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Bocsii,ugy akartam kezdeni hogy van egy fiu,apámnak a testévérnek a sogora...
2011. jan. 27. 13:32
 2/9 anonim ***** válasza:

Apukádnak igaza van, várj még néhány évet ezzel.

Viszont a barátkozást ne tiltsa meg neked. Inkább tanull meg szórakozz még.

2011. jan. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Mióta ismered egyébként a sárcot és mit tanul, mivel fog foglalkozni? Van pénzük? És nektek?
2011. jan. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ja és apukád hogy tudta meg ezt előbb?
2011. jan. 27. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én apámat választanám, többre megyek vele mint egy pasival akivel akármikor vége lehet..
2011. jan. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Az apád mindig az apád marad, egy barát/társ pedig jön megy. Egyértelműen az apádat válaszd most még. Pár év múlva már ő neki sem lesz problémája azzal, hogy van párod. Itt valószínűleg az a gond, hogy túl nagy a korkülönbség az apád szerint. Tartsd tiszteletben azt amit mond/kér.
2011. jan. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Igazatok van...

Eyébként úgy tudta meg apa,hogy írkált nekem komit facebookon,meg egyszer apáék voltunk,és kimentem bnömmel,és kijött utánam,és a bátyám rajta kapott beszélgetni vele...

2011. jan. 27. 15:02
 8/9 anonim ***** válasza:

Mivel viszonylag értelmesnek tűnsz ezért válaszolok.

Szerintem is sok a korkülönbség, 2 év múlva már talán elfogadható lenne.

2011. jan. 27. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
igen,igazatok van,és befoogm fejezni vele a beszélgetést.Köszönöm a válasszokat:))
2011. jan. 27. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!