Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Melyik fiút válasszam? (lent)

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik fiút válasszam? (lent)

Figyelt kérdés
2 és fél éve van barátom, szeretem, és ő is mindent megtenne értem. de van egy osztálytársam, szerelmes belém, többször aludtunk már együtt és vtak dolgok... nagyon szeretek vele lenni, mindig megnevettet és ő is fél éve nagyon szeret. segítsetek légyszi, csak normális válaszokra vagyok kiváncsi
2010. dec. 5. 17:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem érdekel, hogy mire vagy kiváncsi! Ne használd ki a barátod, ne legyél egy cafka!
2010. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha szereted a barátodat akkor egyértelmű. Ha gondolkodsz rajta akkor nem szereted.
2010. dec. 5. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
93%
Ha szeretnéd a barátodat, nem csinálnál ilyet, sztem ne szemétkedj vele tovább és szakíts! Utána már azt csinálsz, amit akarsz.
2010. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Miért mi alkossuk meg a jövőd?? Ha rajtunk múlik, nem igen lesz, úgy hogy szia!
2010. dec. 5. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
kurrva
2010. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ezek alapján erősen kételkedem abban, hogy tényleg szereted-e a barátodat...
2010. dec. 5. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
ha szeretnéd a pasid, akkor nem aludnál mással. válaszd a másik srácot. 1 mert akkor nem csapod be tovább a pasid 2 mert akk az a másik srác, tudni fogja milyen vagy és majd ő is eldob téged vki másért. megérdemelnéd...
2010. dec. 5. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Tehát, mindent megtennétek egymásért, de előfordul hogy mással alszol. No szép.
2010. dec. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
2010. dec. 5. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Hát, valószínűleg a barátoddal már kihűlő félben van a kapcsolatotok. Szerintem válaszd a másik srácot.
2010. dec. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!