Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? =/

Figyelt kérdés

Szóval..

az van, hogy hétfőn összejöttem egy sráccal. Eddig jól éreztem magam vele, mert ő az első barátom és jó volt ebbe az új "kalandba" belemenni. De mára úgy érzem, hogy szakítanom kéne vele, mert tudom, hogy nem fogok tudni bele szeretni mert (bár lehet, hogy mások szerint összeillünk meg aranyosak vagyunk együtt) részemről nem nekem való. Korban sem. (19 éves) itthon a szüleimmel is Ő miatta balhézok minden nap :S, és a tempója is gyors. Tehát már az első randin lesmacizott meg letapizott és akkor ha akartam volna sem tudtam volna ellenkezni mert nem vagyok egy nagy darab lány..

És most nem tudom, hogy mit csináljak..

és a legviccesebb a dologban, hogy egy másik srác jár az eszembe mindig akinek bnője is van, és csak nagyon keveset beszéltem eddig vele, de tetszik és tudom, hogy én is neki. (legalábbis ezt azért gondolom mert sokszor néz)


Szerintetek mi lenne a legjobb megoldás?

Előre köszi a válaszokat (:


2010. dec. 5. 16:46
 1/1 anonim ***** válasza:

mi a kérdés?

egyértelmű, hogy szakíts, ez te is tudod.

ha gyors a tempó meg nem is igazán tetszik a srác, akkor mindenképpen vess véget ennek.

én is ilyen helyzetben voltam az első pasimmal.

2010. dec. 5. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!