Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha iwiwen bejelöl vki vkit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha iwiwen bejelöl vki vkit és visszajelölik, ha ez nem jelent semmit, miért van sértődés, ha nincs visszajelölve?

Figyelt kérdés

ugyanis a barátom megengedte, hogy az iwiw adatlapjára bemehetek. egyszercsak bejelölte egy csaj, hogy évekkel ezelőtt társkeri útján találkoztak, de nem jött össze.

én (kérlek ne kövezzetek meg, tudom nem szép dolog, csak meg akarom érteni!)én visszautasítottam a jelölést, és írtam a párom nevében, hogy nem hargaszom rá, ne értse félre, csak nem akarom tartani a kapcs-t.mire a csaj kiborult, hogy ő nem nyomulni akart, meg semmit, csak felnőttek vagyunk, ezért bejelölhet.

kérdem én, ha nem akart nyomulni, miért érdekli, hogy vissza van e jelölve vagy nem? miért borult ki? nem mindegy, hogy fel van véve vagy nem???????

tudom nem szép dolog, a barátomnak el fogom mondani, csak félek, hogy íg még össze is hoznám őket, ha elmondanám, mert tuti megkeresné őt a barátom kimagyarázni magát.

szóval kérlek ne arról beszélgessünk, hogy mit tettem, a csajt szeretném megérteni!!!


2010. dec. 5. 11:44
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
+ hisztis és önző
2010. dec. 21. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:

Buta ÉS erőszakos is.

Randa egy keverék. Ha a párja jobb nála, akkor őt sajnálom.

2010. dec. 22. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 A kérdező kommentje:

nem tudom ti mit szólnátok ha a párotok egy társkeresős ismeretségével levelezne.

ezt alanyi jogon megteheti bárki szerintetek.

akkor ti is ezt tennétek és a párotok is.

ez is szép kapcsolat mondhatom.

2010. dec. 22. 08:25
 34/37 A kérdező kommentje:

sok olyat hallottam már, hogy tudja a másik, hogy "hol a határ"

aztán le is lépett a levelezőpartnerével, ráadásul házasságon belül, meg sorolhatnám!

2010. dec. 22. 08:45
 35/37 A kérdező kommentje:

és jóval könnyebb úgy osztani az észt, hogy épp nem vagytok benne és nem érzitek át

de amikor titeket gyötörne ha megjelent egy harmadik, tuti, hogy máshogy éreznétek, máshogy gondolkodnátok, mást mondanátok

hideg fejjel én is látom, ha valaki menni akar,hagyni kell, hát menjen.

De amikor ott a helyzet, valami belül harcra késztet, nem tétlen várakozásra.

2010. dec. 22. 08:49
 36/37 anonim ***** válasza:

Valami belül harcra késztet?

Csak nehogy ez a harc legyen a végső...

2010. dec. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 A kérdező kommentje:

hidd el, örülnék, ha nem kellene harcolni

de aki nyomul, az is eleve harcol

nem is értem minek kell nyomulni párkapcs-ban levő emberre

2010. dec. 22. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!