Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha iwiwen bejelöl vki vkit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha iwiwen bejelöl vki vkit és visszajelölik, ha ez nem jelent semmit, miért van sértődés, ha nincs visszajelölve?

Figyelt kérdés

ugyanis a barátom megengedte, hogy az iwiw adatlapjára bemehetek. egyszercsak bejelölte egy csaj, hogy évekkel ezelőtt társkeri útján találkoztak, de nem jött össze.

én (kérlek ne kövezzetek meg, tudom nem szép dolog, csak meg akarom érteni!)én visszautasítottam a jelölést, és írtam a párom nevében, hogy nem hargaszom rá, ne értse félre, csak nem akarom tartani a kapcs-t.mire a csaj kiborult, hogy ő nem nyomulni akart, meg semmit, csak felnőttek vagyunk, ezért bejelölhet.

kérdem én, ha nem akart nyomulni, miért érdekli, hogy vissza van e jelölve vagy nem? miért borult ki? nem mindegy, hogy fel van véve vagy nem???????

tudom nem szép dolog, a barátomnak el fogom mondani, csak félek, hogy íg még össze is hoznám őket, ha elmondanám, mert tuti megkeresné őt a barátom kimagyarázni magát.

szóval kérlek ne arról beszélgessünk, hogy mit tettem, a csajt szeretném megérteni!!!


2010. dec. 5. 11:44
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
Hát ezt elb@sztad =/
2010. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
Imádkozz,hogy ne jöjjenek össze
2010. dec. 5. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
Lehet,hogy nem jönnek össze,de lehet,hogy se vele se veled nem akar fog majd foglalkozni
2010. dec. 5. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 A kérdező kommentje:
mit?
2010. dec. 5. 11:50
 5/37 A kérdező kommentje:

ez megoldható, nem mondom el a barátomnak és kész

a csaj úgy is azt hiszi, hogy a barátom írta a levelet

ő meg kint van, össze se fognak találkozni

2010. dec. 5. 11:51
 6/37 A kérdező kommentje:

a csaj reakciójára szeretnék választ!!!!!!!

mitől borult ki, ha nem akar nyomulni???

2010. dec. 5. 11:52
 7/37 anonim ***** válasza:

Nem tudom. Mégis honnét tudjam mi az oka. Egyszerűbb lenne, ha személyesen beszélnél vele.


De ne haragudj, de szerintem felesleges kérdés ez szerintem, de most tényleg találjuk ki mi a probléma? Nem ismerjük a valódi körülményeket és nem ismerünk egyikőtöket sem. Sokkal többre mész, ha személyesen érintkezel a dologgal..


De boldog lennék, hacsak ilyen semmit nem érő problémám lenne. Máris könnyebb lenne az életem.

2010. dec. 5. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

azért nem mindegy

mert ha pont a barátom van az iwiwen és simán visszajelöli, akkor elindult volna valami?

biztosan szeretném tudni, hogy a csaj nem nyomult.

pl mindenki kiborul, ha nem jelölik vissza, vagy ez rosszul esik.

én azért nem ismerem ezt az érzést, mert nekem adatlapom nincs, és így senkit nem jelöltem be, aki elutasított volna. de én kétlem, hogy kiborulnék ilyenen.

ezért szeretném tudni, hogyan működik ez az iwiwes kultúra!

2010. dec. 5. 11:58
 9/37 A kérdező kommentje:
mindenkinek rosszul esik, ha nem jelölik vissza????
2010. dec. 5. 11:59
 10/37 anonim ***** válasza:
szted van olyan ember, aki szereti ha elutasítják? még ilyen szinten is:S...biztos v.milyen szinten összehaverkodott vele a csaj (talán csak msn-en)..és gondolta, virtuálisan mi rossz van abban, ha bejelöli. Ha nem jött nekik régen össze a dolog, akk mit aggódsz? okkal jár Veled, és nem vele a barátod!:D mostmár elrontottad a beszélőviszonyukat sztem...kár a pasidnak szóbahozni, még a végén berág rád, és otthagy. Inkább ne említsd, hagyd, h ő is elfelejtse a csajt. :)
2010. dec. 5. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!