Kezdőoldal » Kultúra és közösség » Egyéb kérdések » Hogyan távolodjak el sértődés...

Hogyan távolodjak el sértődés nélkül a barátnőmtől?

Figyelt kérdés

A barátnőm kitalálta, hogy mi majd 3-an még egy barátnőmmel örökre együttmaradunk, és senki nem állhat az utunkba...de ezt ő nagyon durván komolyan gondolja, szinte már azt sem engené, hogy a 3. érintett járjon valakivel. Utalt rá, hogy hiába "hagy el" minket a 3. barátnő, attól még nekünk kettőnknek örökre együtt kell maradnunk...Vagy neked is lesz valakid?kérdezte egyszer...

Az osztályban, már az a pletyka, hogy mi ketten tartjuk vissza a 3. barátnőnket, hogy ne jöjjön össze valakivel...pedig csak ő nem tudja eldönteni, hogy járjon-e vele. Én pedig felvagyok háborodva azért, mert már lassan egy emberként kezelnek engem a barátnőmmel. Tényleg visszatart engem, és nem tudom, mihez kezdjek a helyzettel... :(


2011. nov. 4. 10:32
 1/8 anonim ***** válasza:
36%
Egetverő probléma.Más azon agyal hogy fizesse ki a hitelét.
2011. nov. 4. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

valóban vannak nagyobb problémák az életben, személy szerint nekem is...

És igen, így visszaolvasva valóban kicsit gáz stílusban írtam meg ezt az egészet.

Talán a lényeg az, hogy nagyon nem szeretek a barátnőmmel lenni, és ő eléggé rám van szállva, én egy csomó minden mást csinálnék, nem csak az ő panaszkodását hallgatni, viszont kénytelen vagyok otthagyni, mivel azt hiszem hogy egyre inkább valamilyen mentális betegségben szenved, nem véletlen, hogy ilyen görcsösen kapaszkodik valakibe...mindössze ennyi.

2011. nov. 4. 10:51
 3/8 A kérdező kommentje:
*képtelen, nem kénytelen, bocsánat:)
2011. nov. 4. 10:52
 4/8 anonim ***** válasza:
Egyszer muszáj lesz rájönnie, hogy nem mehet így tovább örökre. Lehet, hogy valójában ő is arra vágyik, hogy legyen egy barátja, csak fél tenni érte, ezért ezzel szeretné kiegyenlíteni a helyzetét...persze ez egyáltalán nem biztos, hogy így van.
2011. nov. 4. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok?
2011. nov. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első: egetverő probléma, senki nem kényszerített, hogy hitelt vegyél fel. Előre kellett volna gondolkodni.


Kérdező: pedig ebből sértődés lesz, mert nem tudsz elég tapintatos lenni egy ilyen típusú emberrel. Valahogy értesd meg vele, hogy a barátság nem kizárólagos, mint a szerelem, és te szeretnél több barátot, de még pasit is.

2011. nov. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
16-17 évesek vagyunk, kicsit éretlenek mind a 3an.Talán kitalálható, hogy a galibát okozó személy a leggyerekesebb hármunk közül, ha lehet ilyet mondani:)
2011. nov. 4. 18:33
 8/8 anonim válasza:
Hívd el olyan helyre ahova nem szívesen megy pl (rock koncert-lagzi Lajcsi), ha panaszkodik, hogy nem jó itt, közöld vele hogy hetente 3 nap Te ide fogsz járni és kérd kísérjen el mindig, hisz örökké együtt kell maradjatok. 95% esélyed van rá hogy a második alkalom után magától távolodik el tőled. 5% az az ha megtetszik neki :).
2011. nov. 14. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!