Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha iwiwen bejelöl vki vkit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha iwiwen bejelöl vki vkit és visszajelölik, ha ez nem jelent semmit, miért van sértődés, ha nincs visszajelölve?

Figyelt kérdés

ugyanis a barátom megengedte, hogy az iwiw adatlapjára bemehetek. egyszercsak bejelölte egy csaj, hogy évekkel ezelőtt társkeri útján találkoztak, de nem jött össze.

én (kérlek ne kövezzetek meg, tudom nem szép dolog, csak meg akarom érteni!)én visszautasítottam a jelölést, és írtam a párom nevében, hogy nem hargaszom rá, ne értse félre, csak nem akarom tartani a kapcs-t.mire a csaj kiborult, hogy ő nem nyomulni akart, meg semmit, csak felnőttek vagyunk, ezért bejelölhet.

kérdem én, ha nem akart nyomulni, miért érdekli, hogy vissza van e jelölve vagy nem? miért borult ki? nem mindegy, hogy fel van véve vagy nem???????

tudom nem szép dolog, a barátomnak el fogom mondani, csak félek, hogy íg még össze is hoznám őket, ha elmondanám, mert tuti megkeresné őt a barátom kimagyarázni magát.

szóval kérlek ne arról beszélgessünk, hogy mit tettem, a csajt szeretném megérteni!!!


2010. dec. 5. 11:44
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
Milyen alapon döntöd el a párod nevében, hogy kit jelöl vissza és kit nem? Én a helyében azonnal otthagynálak.
2010. dec. 20. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
Sőt! Ez már büntetőjogi kategória: levéltitok megsértése és személyes adatokkal való visszaélés. Úgyhogy szállj magadba.
2010. dec. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 A kérdező kommentje:

nem visszaélés, adott jelszót

érdekes, hogy megcsalni valakit meg szabad

azt megakadályozni meg nem

kicsit etikátlan....

2010. dec. 20. 16:16
 24/37 A kérdező kommentje:

remélem nem olyanok zengenek itt nekem, akik "bort isznak, de vizet prédikálnak"

ők biztos mindig tiszta eszközökkel élnek...

2010. dec. 20. 16:19
 25/37 A kérdező kommentje:

elmondanám az én barátom, meg teloszámokat törölt ki a mobilomból...

a kapcsolatot mindenhol azt írják védeni kell.

ezzel nem ártottam senkinek.

2010. dec. 20. 16:21
 26/37 anonim ***** válasza:

Arra is adott engedélyt, hogy levelezz a nevében? Ha nem, akkor személyes adatokkal való visszaélés.

Amúgy meg régen rossz, ha nem bízol meg a párodban. (Mielőtt azt válaszolnád, hogy megbízol: akkor miért tetted ezt?)

2010. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
Ha ő se bízik benned, akkor duplán rossz.
2010. dec. 21. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 A kérdező kommentje:

a kísértés az, ami mindig adatott az életben

a mi dolgunk ennek minimalizálása

(amennyiben akarjuk a kapcsolatot)

szerintem a cél néha szentesíti az eszközt

2010. dec. 21. 13:30
 29/37 anonim ***** válasza:

Látszik, hogy soha nem az ő érdekében cselekszel, hanem mindig a sajátodban.

Ha ő is ezt teszi, akkor jól egymáshoz illetek. Gratulálok.

2010. dec. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
Buta vagy te, ennyi az egész.
2010. dec. 21. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!