Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csajok! Hogyan mondjam el,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Hogyan mondjam el, hogy ne legyen sértődés?!

Figyelt kérdés

Hogyan szoktassam rá pár olyan dologra, vag mondjam meg neki, amit nagyon szerettem az exemben!

Pl:. gyakrabban bújjon hozzám, ne féljen megmondani a véleményét, ne nézze el ha valami nem tetszik neki, stb... Már fél éve vagyunk együtt, nagyon szeretem, de kicsit fárasztó hogy folyton én kezdeményezek mindent...


2010. márc. 27. 13:27
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán úgy hogy megkéred gyakrabban bújjon hozzád, ne féljen megmondani a véleményét, ne nézze el ha valami nem tetszik neki, stb. :D

26/L

2010. márc. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 StephanieXx ***** válasza:

KOMMUNIKÁCIÓ...egy kapcsolat alapja,lelki háttér,bizalom.

Beszélj vele!

2010. márc. 27. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Csak beszélj vele erről a dologról...ha emiatt lesz vége a kapcsolatotoknak akkor jobb most mint később.

De ha igazán szeret akkor megérti és odafog figyelni ezekre a dolgokra.

2010. márc. 27. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele nyugodtan megfogja érteni...csak azt ne mond neki hogy az exedben ezeket szeretted mert akkor tuti sértődés lenne :)

Oda állsz elé vagy felhívod telefonon esetleg msn-en szólsz neki hogy szeretnél beszélni egy komoly dologrol hogy tudna e figyelni ezekre...és blablablaa...:)

2010. márc. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen mondd el neki hogy mit szeretnél. De SEMMIKÉPPEN ne mond neki hogy ezt szeretted az előző barátnődben!!!!! Akkor tuti hogy megharagszik de nagyon. :) Ha nekem ilyet mondana a barátom kidobnám az ablakon. XD


L/13

2010. márc. 27. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!