Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha iwiwen bejelöl vki vkit és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha iwiwen bejelöl vki vkit és visszajelölik, ha ez nem jelent semmit, miért van sértődés, ha nincs visszajelölve?

Figyelt kérdés

ugyanis a barátom megengedte, hogy az iwiw adatlapjára bemehetek. egyszercsak bejelölte egy csaj, hogy évekkel ezelőtt társkeri útján találkoztak, de nem jött össze.

én (kérlek ne kövezzetek meg, tudom nem szép dolog, csak meg akarom érteni!)én visszautasítottam a jelölést, és írtam a párom nevében, hogy nem hargaszom rá, ne értse félre, csak nem akarom tartani a kapcs-t.mire a csaj kiborult, hogy ő nem nyomulni akart, meg semmit, csak felnőttek vagyunk, ezért bejelölhet.

kérdem én, ha nem akart nyomulni, miért érdekli, hogy vissza van e jelölve vagy nem? miért borult ki? nem mindegy, hogy fel van véve vagy nem???????

tudom nem szép dolog, a barátomnak el fogom mondani, csak félek, hogy íg még össze is hoznám őket, ha elmondanám, mert tuti megkeresné őt a barátom kimagyarázni magát.

szóval kérlek ne arról beszélgessünk, hogy mit tettem, a csajt szeretném megérteni!!!


2010. dec. 5. 11:44
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:

Ez a visszajelölés Iwiwen olyanok között, akik valóban ismerik egymást, olyasmi, mint a visszaköszönés. A Facebookon pl. kicsit más a helyzet, mert ott az ismerősök követni tudják a közösségi életedet, ott jobban megválogatja az ember, hogy kivel akarja ezt megosztani (persze le lehet tiltani az ismerősöket is, de az meg olyan faramuci megoldás, és végső soron van akkora sértés, mint vissza sem jelölni). Az Iwiwen viszont sokan csak az adatlapjukkal vannak fent, és a visszajelölés, ahogy az előbb írtam, annyi csak, mint egy köszönés, felvállalása annak, hogy ismerjük egymást. Jól mondta az a lány, felnőtt ember ettől csak akkor zárkózik el, ha jó oka van rá, és a barátodnak szerinte nincsen. Hogy mi ennek a jelentősége, miért fontos ez neki? Hadd használjam megint az előző hasonlatot: visszaköszönni semleges, következmények nélküli udvariasság, NEM visszaköszönni pedig csúnya illetlenség, és üzenete van (haragszom/lenézlek/nem ismerlek).


Szóval ne haragudj, szerintem a lánynak van igaza, megbántottad őt a barátod nevében, gyerekesen reagáltál.

2010. dec. 5. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:

csak engem zavar, hogy a barátom ismerősei között évekkel ezelőtti "majdnem összejöttünk" csajok vannak.

régen annyiban jobb volt, ha egy kapcsolatot lezárt az ember, azt lezárhatta örökre.

most meg életük végéig bármikor elérhető mindenki.

senkit nem lehet lezárni.

és jóhogy egy új bnő még egy exbarátnőt is nehezen visel el, nemhogy egy egész csajismerős "majdnem bnő" hadsereget, akik összegyűlnek egy csokorba az egész élete folyamán.

a párommal erről már beszéltünk, hogy én így komolyabbat vele nem is akarok tervezni, nekem korrektül le van zárva minden volt és majdnem pasi.

ő annyit mondott, rendben kiregisztrál, ha leteszem a cigit :)

de rendes tőle.

köszönöm a válaszokat

2010. dec. 5. 12:59
 13/37 anonim ***** válasza:

"ha ez nem jelent semmit"

Ki mondta, hogy ez nem jelent semmit?

Ez egy elutasítás - annak meg nem örül senki.

2010. dec. 5. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 A kérdező kommentje:
amúgy szerintem egy "társkeriről majdnem összejüttünk" típusú csajnak, nincs joga egy elutasításon kiakadni
2010. dec. 5. 14:37
 15/37 A kérdező kommentje:
mert nem egy barát/ismerős/szomszéd/kollega vagy ilyesmi
2010. dec. 5. 14:37
 16/37 anonim ***** válasza:
Szerintem meg p@rasztság a párod iwiwjén elutasítgatni jelöléseket.Az én barátom régen letörölt embereket az ismerőseim közül, mert neki nem tetszett, hogy ott vannak, de az ő összes volt barátnője ott lehetett.Attól nem jönnek össze, hogy az ismerősei közt van.És lehet, hogy a pasid egyszer észreveszi, hogy a csaj is fenn van és bejelöli, akkor még te szívod meg.Na mindegy.
2010. dec. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/37 anonim ***** válasza:

Undorító amit tettél, nem csodálkoznék, ha elhagyna, én is nő vagyok, de tudom igaz, hogy sz@rkeverők a nők, szégyen, ebből jönnek az általánosítgatások a nőkről...

És nem hiszem hogy bármit akart volna csak ismerte, hát bejelölte úhhhhh érettlen vagy...

2010. dec. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:

Ez nem volt szép tőled: te NE intézkedj a párod helyett, hacsak meg nem kér rá, vagy az ő életét véded (és nem a sajátodat!)


Imádkozz, hogy ne legyen belőle probléma - és legközelebb ne csinálj ilyet!

2010. dec. 5. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:

a párom alapelve, hogy ő nem jelöl be senkit, úgyhogy ő biztos nem keresi fel a csajt

amúgy szerintem meg az a parasztság, hogy párkapcsolatban kapcsolatot tartani anno társkeresőkről megismert potenciális "rajongókkal"

és még nem is én tettem a legrosszabbat, a párom tenné azzal, ha vissza jelölné

mert ha ebben nincs semmi, egy elutasításban akkor mi van?

közölve van, hogy nincs szükségem rád, bocsi.

a párom amúgy is ki fog regisztrálni

köszi mindenkinek

2010. dec. 6. 16:55
 20/37 anonim ***** válasza:
Mert elbaszott kocka-világban élünk.
2010. dec. 6. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!