Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még valaki, aki elfogad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valaki, aki elfogad?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a párom, azóta kétségbe vagyok esve... Sajnos van néhány problémám, amelyeken nem vagy csak részben tudok változtatni, például szőrösebb vagyok a kelleténél (nagyon sötét a hajszínem és szinte porcelánfehér a bőröm), narancsbőröm van (örököltem) és sajnos a szervezetem nem bírja a fogamzásgátló tablettákat sem... Mások szerint szép lány vagyok, de eddig nehezemre esett elhinni ezt. Szerintetek létezik még valaki, aki ezek ellenére is velem akar majd lenni?
2010. dec. 3. 19:29
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Gondolom nem alkalmi kapcsolatokat keresel, ha valakivel meg eljutsz odáig, biztos megoldjátok dolgot :)
2010. dec. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
hát nem éppen :) remélem, így lesz.:)
2010. dec. 3. 21:13
 23/26 anonim ***** válasza:
Szia! Megkaptam, válaszoltam. Hidd el, csinos vagy, biztosan sokan szivesen megismerkednének veled :)
2010. dec. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
köszi:) a probléma általában az, hogy a kevés ember közül akinek tetszem, az nekem nem tetszik, aki nekem tetszene, annak pedig én nem..
2010. dec. 3. 21:59
 25/26 anonim ***** válasza:
Ismerős probléma. Aki nekem tetszik annak vagy nem tetszem, vagy foglalt, akinek én tetszem az meg valami miatt nekem nem tetszik, nem feltétlenül külső miatt. Pl volt már olyan hogy valaki külsőre tetszett, de nagyon gyerekesen viselkedett (arról nem is beszélve hogy volt pasija és úgy hajtott rám) :)
2010. dec. 3. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Neked még mindig jobb, én senkinek se tetszem, akár tetszik nekem az illető, akár nem :)
2010. dec. 4. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!