Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lesz még valaki, aki elfogad?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lesz még valaki, aki elfogad?

Figyelt kérdés
Nemrég szakított velem a párom, azóta kétségbe vagyok esve... Sajnos van néhány problémám, amelyeken nem vagy csak részben tudok változtatni, például szőrösebb vagyok a kelleténél (nagyon sötét a hajszínem és szinte porcelánfehér a bőröm), narancsbőröm van (örököltem) és sajnos a szervezetem nem bírja a fogamzásgátló tablettákat sem... Mások szerint szép lány vagyok, de eddig nehezemre esett elhinni ezt. Szerintetek létezik még valaki, aki ezek ellenére is velem akar majd lenni?
2010. dec. 3. 19:29
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha egyet már találtál akkor fogsz másikat is!
2010. dec. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
100%
Örülnék ha csak ennyi problémám lenne... szerinted én mit mondjak? Hallássérült vagyok :/...
2010. dec. 3. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:

hidd el,ha szép lánynak tartanak és helyes,okos,aranyos vagy

akkor igen elég sok férfinak

de küldhetsz privátban képet,és megmondhatom én is szép vagy e...

de ezek egyáltalán nem nagy problémák

2010. dec. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
Én elfogadnálak így, de én nem kellenék neked.
2010. dec. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
100%

A fehér bőr az nagyon szép tud lenni, főleg, ha eredeti sötét hajszíned van hozzá.

Narancsbőr legalább 10 nőből 8-nak biztos, hogy van.

Az , hogy szőrös vagy az nem baj, ott van arra a gyanta. De kilehet küszöbölni!

Persze, hogy létezik. Minednki megtalálja a párját. És, ha már volt 1 akkor több is lesz .

Ja és más védekezési módszerek is léteznek;)

2010. dec. 3. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, a biztatást:) igyekszem egy kicsit pozitívabban hozzáállni a dolgokhoz.. második válaszoló: nekem pl ez nem lenne probléma, a számomra fontos emberi értékek nem ezen múlnak:) negyedik válaszoló: miért vagy ilyen pesszimista?:)
2010. dec. 3. 19:57
 7/26 anonim ***** válasza:

Hát...Akkor nagyon sok lány szingli lenne, ha ilyen dolgok kizáróak lehetnének a férfiaknál.

Sötét hajszín, fehér bőr? Minden 2. lány ilyen.

Narancsbőr? Kb. minden lányon megjelenik

Abban, hogy nem bírod a tablettát sem vagy egyedül.

Szerintem ha a 4. válaszolót pesszimistának vélted, akkor olvasd el, hogy te mit írtál ki.


V.

2010. dec. 3. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
4. vok, és a ronda külsőm miatt :)
2010. dec. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
áh igen, ez már csak tipikus, másokat folyton biztatok, magamat pedig elmarasztalom...
2010. dec. 3. 20:21
 10/26 A kérdező kommentje:
4., honnan tudod, hogy nem tetszenél? esetleg mutatnál képet?:)
2010. dec. 3. 20:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!