Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » MIt godnoltok, lesz aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

MIt godnoltok, lesz aki elfogad majd?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, mer t én egy nemlátó lány vagyok (beszélő számítógéppel írok, olvasok, ne lepődjetek meg) és szeretnék párkapcsoltot, de nem merek kezdeméynezni, mert félek, hgoy emiatt nem fogad el egy fiú sem. Sajnos a féélelmemnek van alapja, ugyanis eddig csak kihasznált mindkét fiú, akivel jártam, meg megmondták, hogy szégyelltek a vakságom miatt.... 18 éves vagyok. Az esetlges hibákért elnézést.
2010. máj. 20. 17:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen lesz. :)
2010. máj. 20. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Keress egy olyan fiút akinek körülbelül ugyanolyan gondja vagy betegsége van mint neked. Ő biztosan megértő lesz veled.
2010. máj. 20. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy lesz. Az a két fiú aki meg kihasznált azzal nem érdemes foglakoznod, hogy valaki ekkora paraszt legyen,e lég szánalmas. nem hiszem hogy 18 évesen, de biztos fog szereti valaki azért ami vagy, és többet fog látni benned, mint egy árokba dobott kis k*rvánál.
2010. máj. 20. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
1%
Beszélő számítógép ugye?És nem tudja hogy hogy kell azt hogy "hogy"?Legalább ha át akarsz baszni minket akkor tanulj meg gépelni.gyökér...
2010. máj. 20. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Programozó vagyok, lehet ilyen szoftvert csinálni.
2010. máj. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Szia!

Nagyon REMÉLEM hogy egyszer majd rád talál a szerelem,és egy jó férfit kifogsz majd,aki nem fog kihasználni,és nem fog szégyellni,és tökéletes párkapcsolatatok lesz majd!!


BIZTOS LESZ OLYAN AKI ELFOGAD!!!NAGYON SOK SZERENCSÉT KÍVÁNOK!!!!

2010. máj. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Sziaszotk! Köszönöm mindenkinek a válaszokat! 17:55-nek: Igen, beszélő számítógép!!!! Nem a számítógép az, ami nem tudja azt, hogy "hogy", hiszen nem magától ír, hanem én írok és elgépeltem. Amúgy nem akarlak téged/titeket átb...ni, hanem valós kérdés és nem kéne gyökérnek nevezni a másikat, főleg úgy, hgoy fogalmad sincs a helyzetről, ugyanis van vakoknak program, amivel tudnak gépezni!! Informálódj, mielőtt beszólsz valakinek! Na, akkor ki a gyökér????
2010. máj. 20. 18:02
 8/11 anonim ***** válasza:

Van egy dokumentumfilm, ami két nemlátó ember életét mutatja be, született egy gyerekük is. Hát kevés olyan megható filmet láttam, mint az.

A címe egyébként "Szemünk fénye".

[link]

Ajánlanám a "gyökerező" taplónak is :D

2010. máj. 20. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem igenis lesz aki elfogad téged, és ngyon fog szeretni. Ezt nem véletlen mondom így...:)

Méghozzá azért, mert aki el tudja fogadni azt, ha másoknak van vmilyem "hibájuk", bocsi jobb kifejezést nem tudok, de valamilyen betegségre gondolok itt most, akkor az az ember, már rossz nem lehet sztem. :)

És ha egysze majd megtalálod az igezit, ami biztosan lesz, mert én hiszek benne:), akkor nagyon boldog leszel vele, mert értékes ember lesz, az biztos. És ez már csak azért is lesz így, mert mondhatni ilyen szempontból "szerencsés" is lehetsz, ha az esetedet nézzük, mert nálad eleve kiesnek azok a "pasik", akik csak így bunkó módon beszólogatnak, meg hasonlók. Mintahogy itt is volt valamelyik kis éretlen bunkó.

Szóval nálad eleve már csak a normálisabbak jöhetnek szóba, és így megóvhatod magad a sok hülyétől, akik rámásznak a lányokra.


Szóval sztem neked is van akkora esélyed a szerelem megtalálására, mint akárki másnak. Jogod, meg aztán pláne van. :)


Szóval én kívánom neked, h megtaláld az igazit, és légy nagyon boldog majd vele!:)

Sok sikert!

18L

2010. máj. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nyugodj meg, igenis lesz :)
2010. máj. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!