Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Ha egy lány elfogad egy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány elfogad egy olyan közös programot amin csak ketten vagyunk akkor már lehet hogy van esély?

Figyelt kérdés

Vagy lehet hogy még ettöl is barátnak néz?

Igaz van apsija de ha eljön az már valami nem?? :)


2008. jún. 12. 12:50
 1/6 anonim ***** válasza:

szerintem ha baratja van nem kene forcirozni a dolgot...en letepnem a baratom fejet he egy masik csajjal elmenne kettesben valamerre...

ha elmegy igen az mar jelent valamit, de jotisztazni a szandekotokat egymas fele...szerintem ugy korrekt

2008. jún. 12. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Attól is függ milyen program, ha valami romantikus akkor biztos van esély. De pl nekem is van barátom mégis szoktam más fiúkkal eljárni moziba, iszogatni, koncertekre, vagy akárhova. Ez nem jelenti hogy bármelyik is érdekelne, mivel a barátomat szeretem, a többiek csak egyszerű barátok, haverok nekem, bármit is akarnak.
2008. jún. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
De romantikusnak mi tekinthetö?
2008. jún. 12. 17:09
 4/6 anonim ***** válasza:
60%
na én erről tudok mesélni:D van 7 hónapja egy barátom. nagyon szeretem, sosem csalnám meg, ő sem engem, ezt tudom. viszont mellette van egy nagyon jó fiú barátom, akit már ismerek egy éve (páromat másfél éve), szóval nem mondok le róla különösebben:D eddig az iskola miatt nem nagyon volt alkalmunk találkozni, csak néha reggelente elkísért iskolába. ma délután viszont felmentem hozzá és ott beszélgettünk. de ebben semmmi romantikus nem volt, semmit nem akarok tőle, és hiszem, hogy ő sem tőlem. ha akarna is mindegy lenne, mert nekem van párom:) érted a lényeget?
2008. jún. 12. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! velem egy osztálytártam ugyan azt csinálja. Mindig találok valami kofogást. (remélem te vagy az XD) Egy hülyeség miatt elkéne mennem vele fagyizni. De engem ott mindenki ismer, és különben is. van pasim, igy nemkell nekem más. Ha tényleg akarna valamit akkor otthagyná a fiút de ha nemmegy akkor felejcsd el.
2008. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hát nekem is volt pasim mikor egy másikkal elmetem moziba és sétálni a margitszigetre:)a pasim tudott erről és én NEM gondoltam a mozis srácra hogy összejönne velem.ő hívott és még lehet esélye is lett volna.azóta is berátok vagyunk és a pasimmal azóta is együtt vagyok:)
2008. jún. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!