Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs mellem 15 évesen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs mellem 15 évesen? Találok így olyan fiút aki elfogad és tud szeretni? Vagy a mellműtét lesz a megoldás?

Figyelt kérdés

70/a méretű melltartót hordok.. de az is fölösleges :/

15 éves lány vagyok, és vékony,de nem anorex típus vagy ilyesmi. A család női tagjainak (anyunak és három lány testvérének) átlagos méretű mellei vannak. Nekem mikor kezd már el nőni? Idén nyáron kezdtem szégyellős lenni emiatt (főleg strandon). Azon gondolkozom,hogy ha 18 éves leszek megműttetem a melleim. Ez szerintetek jó ötlet? Vagy van más megoldás?


2010. okt. 13. 15:11
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
nem tudom lehet nőni fog még 24 éves korodik még nőhet
2010. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Műtétre semmi szükség. Minden nő típusnak, meg van a maga férfi rajongója. Szerintem szedj fel pár kilót, és nézd meg hova rakódik rajtad. Általában a fenékre és mellekre megy, amit személy szerint a gyengém is. :) Én pl. nem szeretem az átlag vékonyokat, nincs mit fogni.
2010. okt. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
Én azon a véleményen vagyok, hogy inkább legyen nagyon kicsi melle a lánynak, mint szilikon.
2010. okt. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
hülyeség miatt ne parázz XD nőni úgyis fog max nem akkorára mint a playboy cicáknak és a srácok se az a legfontosabb szal ne izgulg, a műtéted meg felejtsed mer fölösleges
2010. okt. 13. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
31%
egyél szalonnát töpörtyűvel vazzeg
2010. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
Ne műttesd meg! Inkább használj betétes melltartót! Amelyik fiú szeretni fog, annak úgyis mindegy. Ha nem mindegy, nem szeret.
2010. okt. 13. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Teljesen mindegy mekkora a melled. Aki szeret az e miatt nem fog otthagyni ;-D
2010. okt. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

" egyél szalonnát töpörtyűvel vazzeg"


:D és az mér jó neki?:D

2010. okt. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
30%
Találsz fiút magadnak, és el is fog fogadni, de ha a nyakára akad egy nálad dominánsabb, nagyobb mellű nő, akkor te eltünsz. :D A férfiak gyengéje a mell. :D
2010. okt. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

Ne műttesd meg, a kis mell szerintem nagyon jó, legalábbis nekem az tetszik :$ :) Különben pedig nem a melled mérete a fontos, emiatt ne légy szégyellős, sőt...


17/F

2010. okt. 13. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!