Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs mellem 15 évesen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs mellem 15 évesen? Találok így olyan fiút aki elfogad és tud szeretni? Vagy a mellműtét lesz a megoldás?

Figyelt kérdés

70/a méretű melltartót hordok.. de az is fölösleges :/

15 éves lány vagyok, és vékony,de nem anorex típus vagy ilyesmi. A család női tagjainak (anyunak és három lány testvérének) átlagos méretű mellei vannak. Nekem mikor kezd már el nőni? Idén nyáron kezdtem szégyellős lenni emiatt (főleg strandon). Azon gondolkozom,hogy ha 18 éves leszek megműttetem a melleim. Ez szerintetek jó ötlet? Vagy van más megoldás?


2010. okt. 13. 15:11
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

"Én meg azt vágnám nyakon, aki megszült titeket. Ez a való világ, ez van ezt kell szeretni. Szerintetek nincs hátrányban a csöcsvillantós myvipes iwiwes ku*rvákkal szemben? A fiúk 90%a ebben a korban rájuk csorgarja a nyálát, nem rá."


Öcsi ,mostmár komolyan mondom , megkereslek és felkötlek valahova.


Az a baj , hogy elvagy tévedve. Meg az utolsó kommentelő is mit irt ? és 16 éves , ő is megcáfolt.


Attól , hogy egy p*cs vagy, és nálad ez a jellemző ,amit leírtál még másnál nem . Attól hogy te rámégy a nagymellű buta szőkékre még más nem biztos. Ennyit rólad. menj és vasald ki a hajad aztán menjél plázába .D vagy mi:D

2010. okt. 13. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

Na, akkor én most megmondom a tutit:D


Ha egy csajnak ilyen a melle, akkor a fiúk nem csurizzák a nyálat, hanem leokádják a csajt, mer a melle übernagy, de a feje bottal se kategória


ha a mell apróka de a fej jóka akkor mehet is a móóka mivel azt miindenki szeresse;D


ha a mell jóó nagy és a fej is jóó akkor a legtutibb


szal ha nincs melled és jó a fejed.. mindent elérsz:D

2010. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
Moszuke válasza: Lájkolom!
2010. okt. 13. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

verd ki a fejedből ezt a mellnagyobbításos hülyeséget. a normális fiúk nem mellméret alapján keresnek barátnőt. ja és sok srácnak -köztük nekem is- pont a kismellű lányok tetszenek:D de mondom nem a mellméret a döntő szempont.

18/F

2010. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
17 éves vagyok és 75B-ét hordok bár tudom kicsit ezis nagy.... nem vagy egyedül az ilyesmivel...
2010. okt. 13. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:

15 évesen én mégcsak melltartót sem hordtam...nem volt mire. Egész gimit 70/B-vel jártam végig, sőt most 2. éves egyetemista ként eléretem a 75/B-t...s ez már sikernek számít nálam! Sokkal nagyobb sosem lesz szerintem (szülés-szoptatás kivéve). A párom így fogad el, ahogy van. Kés alá nem feküdnék, az tuti! És ahogy a párom mondja: Nem a méret a lényeg, inkább az érzékenység :P

21/l

2011. jún. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!