Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs mellem 15 évesen?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs mellem 15 évesen? Találok így olyan fiút aki elfogad és tud szeretni? Vagy a mellműtét lesz a megoldás?

Figyelt kérdés

70/a méretű melltartót hordok.. de az is fölösleges :/

15 éves lány vagyok, és vékony,de nem anorex típus vagy ilyesmi. A család női tagjainak (anyunak és három lány testvérének) átlagos méretű mellei vannak. Nekem mikor kezd már el nőni? Idén nyáron kezdtem szégyellős lenni emiatt (főleg strandon). Azon gondolkozom,hogy ha 18 éves leszek megműttetem a melleim. Ez szerintetek jó ötlet? Vagy van más megoldás?


2010. okt. 13. 15:11
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:

15:28 te ittál?


azért hagynál ott egy csajt mert jön egy nagyobb mellű? szerintem neked a genetikai állományodat nem kellene továbbörökíteni


21F

2010. okt. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
Soha ne műttesd meg egy fiú miatt a melled! Szerintem egyébként a kis mellű lányok nagyon szépek!!!
2010. okt. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
Még simán nőhet. ismerek olyan csajt, akinek 16 éves kora körül kezdett el nőni. De brutálisan jó dekoltázsa lett.
2010. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
9%
15:39 Te naív bolond, szerinted 15 évesen ki akar egy kismellű lánnyal lenni, pont abban az életkorban, mikor a mai világban csak a mell a f*sz meg a pi*a a lényeg? Te idióta.
2010. okt. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%

Utolsó, hogy vágnálak nyakon egy wartburg féltengellyel. Ilyen intelligenciahányadossal akár kutatási célokra is érdemes lenne felajánlani az agyad.

A mell miatt nem fog senki otthagyni kedves kérdező ne aggódj. Van aki kifejezetten azt szereti.

2010. okt. 13. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 Moszuke ***** válasza:
100%

legyünk realisták kérem:

aki normális hosszú távon tervez az valóban leszarja, hogy mekkora a melled vagy, hogy milyen kövér vagy.

aki csak megdugni akar az is valóban leszarja, hogy mekkora a melled vagy, hogy milyen kövér vagy.


ergo: nem s.z.á.m.í.t.

mind2 esetben a belső a döntő.. ha ribanc vagy tök mind1 hogy nézel ki megbasznak.

ha kedves, humoros, intelligens akkor is tök mind1 mert akkor meg a belsőd miatt szeretnek meg.


de ha ilyesmin filózol hogy műtét meg mittomén... hát nem is merem meg mondani hogy szerintem melyik kategóriába tartozol:)

2010. okt. 13. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:

" Utolsó, hogy vágnálak nyakon egy wartburg féltengellyel. Ilyen intelligenciahányadossal akár kutatási célokra is érdemes lenne felajánlani az agyad. "



:D:D:D:D hát ez nagyon komoly :D , amúgy teljesen egyetértek veled :D

2010. okt. 13. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
11%
Én meg azt vágnám nyakon, aki megszült titeket. Ez a való világ, ez van ezt kell szeretni. Szerintetek nincs hátrányban a csöcsvillantós myvipes iwiwes ku*rvákkal szemben? A fiúk 90%a ebben a korban rájuk csorgarja a nyálát, nem rá.
2010. okt. 13. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
16%
Felőlem terelhetitek hiú ábrándokba, nekem aztán tök mind1.
2010. okt. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
16 vagyok és nekem semmi bajom azokkal, a lányokkal akiknek kisebb a mellük, sőt. Némelyik nagyon is jól néz ki. Egy szép, kedves arc, bájos tekintet sokkal többet ér. Nem a mell a lényeg (nálam)
2010. okt. 13. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!