Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak Férfiaknak! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Férfiaknak! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Tudjátok azon már nem is csodálkozom, hogy majd' mindegyik fórumon ahol arab országokról, afrikai országokról van szó, egy csomó nő egyből "felteszi a kezét", hogy: "nekem is volt már ilyen pasim" az egyik arabokra esküszik, a másik a feketékre, indiaiakra, hála az anime őrületnek egyre inkább kezdenek divatba jönni az ázsiai srácok is meg a fene tudja még kik. Nézzük meg, hogy a lutri diszkós ribiktől egészen a leendő értelmiségi lányokig mindegyik ilyen tisztelet a kivételnek (ha van ilyen). Aztán majd ezekkel fogunk gyermeket vállalni, nevelni stb. Majd biztos. Persze sok esetben nem tartanak igényt erre, mert letelepednek szépen a férjecskéjükkel és nekik szülnek gyerekeket. És ez nem csak magyar szindróma, hanem Európa szerte ez folyik. Ennek igazolására itt egy link: [link]
2010. dec. 3. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/86 A kérdező kommentje:

És ezért nem akarsz összetartani, akkor jobb lesz?

Mintha valami fura inverz rasszista lennél, a korábbi kommentjeidből az tűnik ki, hogy utálod a magyarokat. Amúgy nekem is relative rossz tapasztalataim vannak az emberekkel, de ez megváltozhat generációk múlva, jobb, esrősebb embereket nevelhetünk..

2010. dec. 3. 17:05
 72/86 A kérdező kommentje:
Tényleg ennyit tudunk már csak: merjünk kicsik lenni + le van szarva az egész. És bizonyosan jobb lesz minden, ha olyan ország leszünk mint Kanada v. Hollandia
2010. dec. 3. 17:08
 73/86 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!


Nem hinném, hogy az illető hölgy utálná a magyarokat. Csak ő is inkább megadta magát, mondván úgysem tehet semmit. Egy ember tényleg nem tehet semmit. Egy nemzet már sokat tehet.

2010. dec. 3. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/86 A kérdező kommentje:
Oké, aláírom, annyit kéne tennünk, hogy ha már gyermeket vállalunk akkor magyar féllel tegyük, neveljü őket tisztességre stb. de nem ebbe az irányba megyünk..
2010. dec. 3. 17:11
 75/86 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 17:05


Ez nem összetartás kontra nem összetartás kérdése, ezt kellene megértened. :)

Figyelj: racionális józanság. Az ember arra törekszik, hogy jó legyen neki, a szeretteinek, a majdani gyermekeinek.

Na már most: van olyan, mint pl. te, aki ezt képes alárendelni annak a tényleg, hogy milyen országban, milyen nemzet tagjának született. Van, aki meg azt vallja, hogy ez nem fontos. És ha kell, megpróbál változtatni azon, hogy hol él. Mert nem vagyunk egyformák.

Az, hogy én azt írtam, hogy nem akarok közösséget vállalni olyanokkal, aki ezt az országot még élhetetlenebbé teszik, nos, a helyzet az, hogy egyre többen vannak ilyenek. A hit ide már vajmi kevés. Én hiába hiszek abban, hogy majd jobb lesz, majd jobb lesz, ha egyszer nem lesz jobb. A sz*r attól még sz*r marad, hogy lócitromnak nevezem.

2010. dec. 3. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/86 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Tényleg ennyit tudunk már csak: merjünk kicsik lenni + le van szarva az egész. És bizonyosan jobb lesz minden, ha olyan ország leszünk mint Kanada v. Hollandia"


Mint Kanada vagy Hollandia. Én is szoktam álmodozni... de tudom azért, hogy hol van a realitás, na. :D

2010. dec. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/86 anonim ***** válasza:
tényleg = ténynek
2010. dec. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/86 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Oké, aláírom, annyit kéne tennünk, hogy ha már gyermeket vállalunk akkor magyar féllel tegyük, neveljü őket tisztességre stb. de nem ebbe az irányba megyünk.."


De miért nem lehet azt elfogadni, hogy van, akinek nem lényeges, hogy magyar-e, vagy sem? Miért olyan nagy dolog ez?

2010. dec. 3. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/86 A kérdező kommentje:
Eredetileg én lányokon meg úgy un bloc a fehér nőkön, akartam számonkérni hogy miért qrvulnak el és miért fél arab + mittudomén milyen gyerekeket vállalnak ennyire leszarják, hogy mi lesz ezzel a földdarabbal?
2010. dec. 3. 17:19
 80/86 A kérdező kommentje:
Ha van egy- két eset elvétve akkor azt mondom nem érdekel, de az egyetemeken mást se látsz csak a hülye madjar pitsákat indiai + afrikai tököm tudja még milyen srácokkal. ennyi
2010. dec. 3. 17:22
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!