Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak Férfiaknak! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Férfiaknak! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Tudjátok azon már nem is csodálkozom, hogy majd' mindegyik fórumon ahol arab országokról, afrikai országokról van szó, egy csomó nő egyből "felteszi a kezét", hogy: "nekem is volt már ilyen pasim" az egyik arabokra esküszik, a másik a feketékre, indiaiakra, hála az anime őrületnek egyre inkább kezdenek divatba jönni az ázsiai srácok is meg a fene tudja még kik. Nézzük meg, hogy a lutri diszkós ribiktől egészen a leendő értelmiségi lányokig mindegyik ilyen tisztelet a kivételnek (ha van ilyen). Aztán majd ezekkel fogunk gyermeket vállalni, nevelni stb. Majd biztos. Persze sok esetben nem tartanak igényt erre, mert letelepednek szépen a férjecskéjükkel és nekik szülnek gyerekeket. És ez nem csak magyar szindróma, hanem Európa szerte ez folyik. Ennek igazolására itt egy link: [link]
2010. dec. 3. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/86 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 16:32


Idézet egy hozzászólásból:

"És sajnos aki el akar menni az azért teszi, mert nem hű a hazájához, nem hű az otthonához, nem magyar!"

2010. dec. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/86 anonim ***** válasza:
Hát képzeld én akkor sem mennék el innen, én ide születtem, itt akarok élni. Ki kell tartanunk, és élhetőbbé kell tennünk a hazánkat. Igen ez tipikus , hogy megfutamodunk, nem tartunk ki, nem is lesz belőlünk így semmi. Az erős nemzet talpra áll, összetart, és nem hagyja cserben származását.
2010. dec. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:32


Én sírok? Dehogy sírok én! :D Van összefogás? Lássuk, mit tudok a nemzet? Nincs összefogás? Lássuk, hogy hol lehetnék értékesebb ember a többeik számára. Ez szerintem színtiszta logika. Én nem fogok könnyeket hullatni azért, mert nincsen összefogás, hanem, ha nincsen, akkor teszek azért, hogy jobb legyen nekem, vagy legalábbis megpróbálok tenni: veszem a sátorfámat, és irány máshová.

2010. dec. 3. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:34


Bocs, de én megteszem, ami tőlem telik: életem eddigi részét végigtanultam, dolgoztam is mellette. Adót fizettem, ha úgy tetszik. Mi kellene még ennek a fene nagy nemzetnek a részemről, mit tegyek?

2010. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/86 anonim ***** válasza:
0%
De azt hiszem felesleges ezen vitatkozni, aki nem igaz magyar az nem érti hogy valójában miről is van szó. Sosem lesz egy véleménye senkinek, de bízom benne, hogy nemzetünk felemelkedik, és öntudatára ébred.
2010. dec. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/86 anonim ***** válasza:
100%

"Mondottam ember..küzdj, és bízva bízzál."


Én hiszek abban, hogy ha lenne összefogás, akkor ez a nép igenis felállna. Sajnos már annyit szenvedett a magyar, hogy kihalt az emberekből az összetartás. Én nem mondom azt, hogy mivel magyar vagy, itt is kell leélned az életed. Ha menni akarsz, menj. Sajnos még rajtad kívül sok ember gondolja így, hogy ez az ország egy nagy sz.ar. Őszintén, én is így gondolom. Olyan emberek vannak a hatalom birtokában, akik miatt szenvednie kell a népnek. De, tehetnénk ellene. Igenis tehetnénk. Csak vannak olyan emberek, akik beletörődve, úgymond nem látják értelmét a küzdelemnek. Pedig van. Én magamért harcolok, a szabadságomért. Régen is ezért harcoltak. Én magyar vagyok, szívemben magyar minden emlék...

egy lány

2010. dec. 3. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/86 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:31


Na, ha már kiprovokáltad, eddig cenzúráztam magam, de mostmár mindegy. Sajnos sztem előbb-utóbb el kell mennünk innen, ha a Mo-i demográfiai mutatók ilyen meg még ilyenebbek lesznek.. KÉt, azaz KETTŐ db választásunk marad: 1.maradunk asszimilálódunk a ma még kisebbségbe(?) és ennyi volt VAGY 2. elhúzunk és ott asszimilálódunk vhova. Vagy marad valami szórvány "magyarság" vagy nem...

Na, ezt én nem akarom, ha mindenki magyar-magyar párkapcsolatba élne és vállalnánk gyerekeket és szegregáltan élnénk a tudjuk kiktől, akkor lenne esély, DE ha félemberek lesznek ebbe az országba, ami már mint tudjuk ígyis elég színes nem kéne tovább színesíteni akkor nme lesz esélyünk fennmaradni. Tudom, hogy sokmindenkit nem érdekel, csak mondom , engedtessék már meg legalább annyi.

2010. dec. 3. 16:43
 58/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:41


Tehetnénk ellene? És mégis mit?

Tudod, egyszer olvastam egy érdekes idézetet, már nem tudom kitől, és lehet, hogy nem is pontosan idézem:


"Egy nemzet választhat magának rossz vezetőket EGYSZER. Azonban, ha rájön, hogy rossz vezetőket választott magának, akkor lehetősége van azokat a vezetőket elkergetni. Ha azonban egy nemzet a történelme során MINDIG rossz vezetőket választ magának, akkor ott a nemzettel van a baj".


Ennyi.

2010. dec. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/86 anonim ***** válasza:

tetszik ez az idézet...és találó is.

Nemcsak a vezetőkkel van a gond, hanem az emberekkel is. Ha sokkal több ember hinne benne, akkor jobb lehetne. És ezt te is tudod szerintem.

Szerintem ma már ilyen a magyar mentalitás: "szarjunk bele, úgyis lesz valahogy..."

2010. dec. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/86 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 16:43


"Na, ezt én nem akarom, ha mindenki magyar-magyar párkapcsolatba élne és vállalnánk gyerekeket és szegregáltan élnénk a tudjuk kiktől, akkor lenne esély,"


Mondd, amúgy te szoktál néha gondolkozni is? Mégis mi a fenéből vállaljak gyereket, ha egyszer nem keresek annyit, hogy egy családot eltartsak? És nem találok még egy magamhoz való nőt sem? Meg tudod ezt mondani nekem?

És ne gyere azzal, hogy "most ezt be kell vállalnunk, majd idővel jobb lesz". Egy nagy lónemiszervet lesz jobb. Én nem fogok egy olyan világbe gyermeket vállalni, ahol nincsen esélye a normális, elfogadható életre. Remélem, megértesz, de én az EMBERT nézem, a leendő gyermekemnek a sorsát, nem pedig a nemzetét.

2010. dec. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!