Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak Férfiaknak! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Férfiaknak! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Tudjátok azon már nem is csodálkozom, hogy majd' mindegyik fórumon ahol arab országokról, afrikai országokról van szó, egy csomó nő egyből "felteszi a kezét", hogy: "nekem is volt már ilyen pasim" az egyik arabokra esküszik, a másik a feketékre, indiaiakra, hála az anime őrületnek egyre inkább kezdenek divatba jönni az ázsiai srácok is meg a fene tudja még kik. Nézzük meg, hogy a lutri diszkós ribiktől egészen a leendő értelmiségi lányokig mindegyik ilyen tisztelet a kivételnek (ha van ilyen). Aztán majd ezekkel fogunk gyermeket vállalni, nevelni stb. Majd biztos. Persze sok esetben nem tartanak igényt erre, mert letelepednek szépen a férjecskéjükkel és nekik szülnek gyerekeket. És ez nem csak magyar szindróma, hanem Európa szerte ez folyik. Ennek igazolására itt egy link: [link]
2010. dec. 3. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
*világba
2010. dec. 3. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 A kérdező kommentje:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:41


Öröm ilyet olvasni és bocsi a negatív hangnemért a nőkkel kapcsolatban, amit a kérdésemnél írtam, de tartok tőle Te és a nemzetben gondolkodó emberek vagyunk kevesebben ma már, de semmi nincs veszve, új erőre kell kapnunk, muszáj élnünk!

2010. dec. 3. 16:50
 63/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:48


A gond egész pontosan az, hogy ma Magyarországon az emberek HISZNEK. Méghozzá mindent. Mikor jön már el az idő, amikor az emberek végre TUDNI is fognak dolgokat, hmm?

2010. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:

Én abban hiszek, hogy jobb is lehetne. Nem abban, amit mondanak a nagyfőnökék.

Én látok is, nemcsak nézek...

2010. dec. 3. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:55


Ahha. Ez elég érdekes. Itt mennyien hisznek abban, hogy jobb is lehet. Épkézláb ötletei mégiscsak baromi keveseknek vannak.

2010. dec. 3. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
0%

"Mégis mi a fenéből vállaljak gyereket, ha egyszer nem keresek annyit, hogy egy családot eltartsak? És nem találok még egy magamhoz való nőt sem?"


Ezek miatt nem az ország vagy a lakosai a hibásak, csakis TE.

2010. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


Tényleg? Akkor lenne pár kérdésem: házas vagy? Van gyereked? Megvan a kellő anyagi biztonságod ahhoz, hogy eltartsd őket?

2010. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 A kérdező kommentje:

78%-os!

Foglaljuk össze, még Mo-n élsz, de reményeid szerint már nem sokáig és kialakulóban van valami egy külföldi nővel..


Aki tud valamit a társadalompolitikáról az érti, hogy miért írtam a szegregációt, ugyanis ez elengedhetetlen a közösség fennmaradásához, ezt megmondja neked bármelyik kisebbségi képviselő vagy egy zsidó, ők látod tudják, hogy lehet fenntartani a kulturális identitást kisebbségi létben sok országban.

2010. dec. 3. 16:59
 69/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:57


Mellesleg csak annyit tennék még hozzá, hogy azért, mert az emberek bruttó fizetésének a több, mint a felét adó címén elveszik, majd a fennmaradó részre ráraknak még vagy 20 % ÁFÁ-t, nos ezért nagyon is az ország a felelős. Meg, hogy az így befolyt pénzt mire költik. Na azért meg különösen az ország és annak vezetői a felelősek.

2010. dec. 3. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:

A komment megírásának időpontja: ma 16:59


Nem tudom, miből sikerült ezeket kikombinálnod, de egyik sem jött be...

2010. dec. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!