Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak Férfiaknak! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Férfiaknak! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Tudjátok azon már nem is csodálkozom, hogy majd' mindegyik fórumon ahol arab országokról, afrikai országokról van szó, egy csomó nő egyből "felteszi a kezét", hogy: "nekem is volt már ilyen pasim" az egyik arabokra esküszik, a másik a feketékre, indiaiakra, hála az anime őrületnek egyre inkább kezdenek divatba jönni az ázsiai srácok is meg a fene tudja még kik. Nézzük meg, hogy a lutri diszkós ribiktől egészen a leendő értelmiségi lányokig mindegyik ilyen tisztelet a kivételnek (ha van ilyen). Aztán majd ezekkel fogunk gyermeket vállalni, nevelni stb. Majd biztos. Persze sok esetben nem tartanak igényt erre, mert letelepednek szépen a férjecskéjükkel és nekik szülnek gyerekeket. És ez nem csak magyar szindróma, hanem Európa szerte ez folyik. Ennek igazolására itt egy link: [link]
2010. dec. 3. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:

"ebből is látszik, hogy Magyarországon nincs nagy összefogás, sem hazaszeretet.

Nem érzem,hogy mi egy úgynevezett kiválasztott faj lennénk, csak egyszerűen egy közös múlttal rendelkező nép vagyunk."


Nincs és nem is volt összefogás. Ilyen a magyara nép. Továbbá: az, hogy nincsen hazaszeretet, nem feltétlenül az egyes emberek hibája. Mindenkinek megvan az oka arra, hogy szeresse a hazáját - vagy éppen nincsen.

A közös múltról meg csak annyit, hogy tessék végiggondolni, hogy a nagy vándorlások során, alig pár száz év alatt hány és hány különböző néppel került már kapcsolatba az úgymond "magyarság". A mai magyar ember is keverék bizony, nem is kicsit.

2010. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 A kérdező kommentje:
15:58-as! Minden közösség fenn akar maradni, tudod így vagyunk bekötve, ha kit érdekelne akkor miért eszel, ha nem érdekel élsz -e vagy halsz? Az őseid azért védték ezt a földet, hogy te majd párszáz év múlva fel tudd itt tenni ezt a kérdést? ezért kár volt szerencsétleneknek védeni tényleg, csak ők ezt akkor még nemm tudták ez a volt a nagy bajuk.
2010. dec. 3. 16:05
 23/86 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

15:58-as! Minden közösség fenn akar maradni, tudod így vagyunk bekötve, ha kit érdekelne akkor miért eszel, ha nem érdekel élsz -e vagy halsz? Az őseid azért védték ezt a földet, hogy te majd párszáz év múlva fel tudd itt tenni ezt a kérdést? ezért kár volt szerencsétleneknek védeni tényleg, csak ők ezt akkor még nemm tudták ez a volt a nagy bajuk."


Az életem nem kötöm különböző kultúrákhoz és nemzetekhez. Tovább nem érzem, hogy közösséget kellene vállalnom olyan - magukat egyébként magyarnak valló - emberekkel, akik ezt az országot még élhetetlenebbé akarják tenni. Ha tehetném, én is elmennék ebből az országból. Mihamarabb.

2010. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
*Továbbá
2010. dec. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 A kérdező kommentje:
Elképesztő olvasni ezeket a kommenteket, komolyan mondom, azért fáj mert látom hogy kezd szétrohadni ez a szláv-germán katyvasz , amit gyűjtőveként magyarságnak szoktunk hívni
2010. dec. 3. 16:10
 26/86 anonim ***** válasza:

Nem szoktam ilyet tenni, de kénytelen vagyok szerencsétlen beszűkült agyúnak nevezni azt, aki nem érti meg, hogy nem attól vagyunk magyarok, hogy 100% magyar vér folyik az ereinkben. Semmit nem vesztesz a fene nagy kultúrádból, ha a pl Józsi barátod elvesz agy arab lányt. Sőt ezzel mindenki csak nyer, főleg a Józsi.


Már lassan kezdem azt hinni valaki fizeti az olyan embereket mint te, mert nem hiszem el, hogy valaki tényleg képes legyen attól félni, hogy 300 év múlva kicsit változatosabb lesz az itt élők génképe és kultúrája. Ettől még élhetnek nagyon jó és nagyon rossz életet is.... érted?

2010. dec. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
Én megértem a Te álláspontodat is. Régen én is azt gondoltam, hogy mi az a magyar, hiszen annyi néppel keveredtünk kapcsolatba vándorlásaink során. Én is úgy gondolom, hogy ma már nincs olyan, hogy vérbeli ősi magyar. sajnos. Viszont ide születtem. Magyarnak. Ha ez a szó mindenkinek mást is jelent. Nekem ez a hazám, és úgy érzem, hogy jól teszem, hogy hiszek benne. Mindenki másban hisz. Én abban, hogy magyar vagyok.
2010. dec. 3. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Elképesztő olvasni ezeket a kommenteket, komolyan mondom, azért fáj mert látom hogy kezd szétrohadni ez a szláv-germán katyvasz , amit gyűjtőveként magyarságnak szoktunk hívni"


Ha fáj, ne olvasd el őket. :) Egyébként pedig nem értem, miért kell ezen csodálkozni. Ezt úgy hívják: emberi racionalitás. Az ember oda megy, oda igyekszik, ahol élhetőbb környezetet talál magának. Hogy ez éppen nem az az ország, ahol született? Nem sokat számít. Ne mondd nekem, hogy ha mondjuk a gyermekedért kellene megtennéd, akkor nem hagynád itt ezt az országot.

2010. dec. 3. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:11


Na, kedves válaszoló, én meg erre azt mondom: én nem HISZEK semmiben, hanem igyekszem TUDNI. Ennek kapcsán pedig racionális döntéseket hozni. Az pedig, hogy valaki CSAK azért marad, mert "magyar", számomra nem racionális.

2010. dec. 3. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 A kérdező kommentje:

Te nem vállasz velem meg a többivel sorsközösséget, de azt tudod mondani, hogy nem összetartó ez a nép ugye?

Nézd ez az ország egy európai olvasztótégely, de még nincs lefutva semmi, elfogadom, hogy te így gondolkozol, mit is tehetnék , csak légyszi ne kérd majd ki magadnak, ha nem mindenki úgy gondolkozik mint TE

2010. dec. 3. 16:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!