Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak Férfiaknak! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Férfiaknak! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Tudjátok azon már nem is csodálkozom, hogy majd' mindegyik fórumon ahol arab országokról, afrikai országokról van szó, egy csomó nő egyből "felteszi a kezét", hogy: "nekem is volt már ilyen pasim" az egyik arabokra esküszik, a másik a feketékre, indiaiakra, hála az anime őrületnek egyre inkább kezdenek divatba jönni az ázsiai srácok is meg a fene tudja még kik. Nézzük meg, hogy a lutri diszkós ribiktől egészen a leendő értelmiségi lányokig mindegyik ilyen tisztelet a kivételnek (ha van ilyen). Aztán majd ezekkel fogunk gyermeket vállalni, nevelni stb. Majd biztos. Persze sok esetben nem tartanak igényt erre, mert letelepednek szépen a férjecskéjükkel és nekik szülnek gyerekeket. És ez nem csak magyar szindróma, hanem Európa szerte ez folyik. Ennek igazolására itt egy link: [link]
2010. dec. 3. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

16:19-es!

Ezeknek a világháborúknak sokminden egyéb mellett a legfontosabb hozadéka az lett, hogy nem maradt elég ember talpraállítani ezt a kontinenst és szükségessé vált az emigráció"


Emigráció? Mondd csak, neked az, hogy Ratkó-korszak, mond valamit?

2010. dec. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:23


Első körben tanulj meg akkor talán magyarul.

Második körben: én is ismerek sok jó magyart. Meg sok rosszat is. Mint írtam, nem ezt nézem, hanem az EMBERT.

2010. dec. 3. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
ha lenne összefogás, akkor szerintem sem kéne sodródni. erről beszéltem.
2010. dec. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 A kérdező kommentje:
Tényleg széthúzó nép vagyunk, de sajna többek között miattad is, nem tartom magam Árpád vezér egyeneságijának, de még kiválasztottnak sem
2010. dec. 3. 16:27
 45/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:26


Bocs, én nem akarok a sodródás ellen veló cselekvéssel addig várni, amíg lesz összefogás. Ha nem megy közösen, akkor megpróbálom egyedül, ha kell, másutt, más közösségben.

2010. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
55%

Nem azt írtam hogy mindenki maradjon itt, mindenkinek megvannak az álmai, életcélja. Aki menni akar menjen, de sokan ebből divatot csinálnak. És sajnos aki el akar menni az azért teszi, mert nem hű a hazájához, nem hű az otthonához, nem magyar! Nagyon sok nép őrzi és vigyázza a hagyományait, értékeit, nekünk is ezt kellene tennünk. Persze mindíg vannak széthúzók, tudatlanok, és nagyvilágiak, akiknek ez semmit sem jelent. Minden embernek csak egy igazi hazája van. Nekem az ahol születtem. Nem vagyok rasszista, de magyar férjem van, gyerekeimnek kizárólag magyar neve lesz. Én magyar vagyok, és aszerint élek.

16:16

2010. dec. 3. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Tényleg széthúzó nép vagyunk, de sajna többek között miattad is, nem tartom magam Árpád vezér egyeneságijának, de még kiválasztottnak sem"


Szerintem meg ideje lenne elfogadnod, hogy nem csak a te véleményed a mértékadó. Van, aki úgy képzeli el, mint te, van, aki pedig másképpen. Ezt tessék elfogadni.

2010. dec. 3. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:28


Akik elmennek, legnagyobbrészt azért mennek el, mert másutt jobb életet remélnek, vagy ténylegesen jobb életet élhetnek. Remélem, azt te sem gondolod komolyan, hogy valaki csak azért mondjon le erről, mert "magyar".

2010. dec. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 A kérdező kommentje:
78 %-os miért érzed azt, hogy azért mert te elmész valaki rosszat gondol rólad hmm?
2010. dec. 3. 16:32
 50/86 anonim ***** válasza:
55%

"Bocs, én nem akarok a sodródás ellen veló cselekvéssel addig várni, amíg lesz összefogás. Ha nem megy közösen, akkor megpróbálom egyedül, ha kell, másutt, más közösségben."


Sírsz itt h nincs összefogás de te vagy a legszéthúzóbb... ennyit erről...

2010. dec. 3. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!