Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak Férfiaknak! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Férfiaknak! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Tudjátok azon már nem is csodálkozom, hogy majd' mindegyik fórumon ahol arab országokról, afrikai országokról van szó, egy csomó nő egyből "felteszi a kezét", hogy: "nekem is volt már ilyen pasim" az egyik arabokra esküszik, a másik a feketékre, indiaiakra, hála az anime őrületnek egyre inkább kezdenek divatba jönni az ázsiai srácok is meg a fene tudja még kik. Nézzük meg, hogy a lutri diszkós ribiktől egészen a leendő értelmiségi lányokig mindegyik ilyen tisztelet a kivételnek (ha van ilyen). Aztán majd ezekkel fogunk gyermeket vállalni, nevelni stb. Majd biztos. Persze sok esetben nem tartanak igényt erre, mert letelepednek szépen a férjecskéjükkel és nekik szülnek gyerekeket. És ez nem csak magyar szindróma, hanem Európa szerte ez folyik. Ennek igazolására itt egy link: [link]
2010. dec. 3. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
Én teljesen egyetértek veled. Ez nem rasszizmusról szól, meg globalizációról, hanem arról hogy ha ez így fog folytatódni akkor már nem lesz tiszta magyar, csak keveredett "korcsok". Én személy szerint csak magyarral tudnék együtt lenni. Az ha valaki mégis más fajtájú emberrel él, semmi gond sincs vele, azzal van gond hogy ezt a hülye ember divatnak hiszi, és akkor neki is az kell. Nem hiába különbözünk egymástól, mindenkinek megvan a saját helye a világban.
2010. dec. 3. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
Én büszkén vállalom, hogy nem elsősorban a hazámat szeretem. Már maga a fogalom abszurd. Én az itt élő embereket szeretem, akikkel egy helyre születtünk, közösek a céljaink, és a gondjaink is. Bármikor segítek ezeknek az embereknek. Akkor is ha elvesz egy arabot, mert joga van hozzá.
2010. dec. 3. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
Érdmes tanulmányozni az iszlám kultúrát is. Vegyél feleségül egy szőke nőt, aután esetleg tetszőleges időben, meghatározott számú tevére cserélheted, ha jó az árfolyam... A teve nem tud ugyan főzni, és csúnya gyaereket tud csak szülni, de nem muszály az egész vásárt megcsinálni... :-)
2010. dec. 3. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 A kérdező kommentje:

16:16-os!

Köszi, sztem is ez a normális, bár sokan nem akarják ezt megérteni, ez van.

2010. dec. 3. 16:19
 35/86 anonim ***** válasza:
Én - mint mondtam már - teljesen egyetértek a te véleményeddel is. Ha ilyen szemszögből vizsgáljuk ezt a dolgot, akkor Én is inkább elmennék, ha tehetném. A szívemet azért nem dobnám el. Sajnos ezt az országot már eladták olyan emberek, akik az országot irányítják. A 2. világháborúban összefogtak az emberek. Ma már nem akarnak, és nem is mernének. Csak sodródunk az árral...
2010. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Te nem vállasz velem meg a többivel sorsközösséget, de azt tudod mondani, hogy nem összetartó ez a nép ugye?"


Miért, az? Nem, nem összetartó nép. Annak pedig, hogy én nem vállalok velük - veletek - közösséget, nem az az oka, hogy ti eredeti magyaroknak tartjátok magatokat, és én úgy gondolom, hogy a magyar egy széthúzó nép, hanem az, hogy RACIONÁLISAN úgy gondolom, hogy ebben az országban az emberek többsége olyan viselkedésű, olyan jellem, akivel én nem akarok közösséget vállalni. Nem a nemzetet nézem, hanem az azt alkotó EMBEREKET.


"Nézd ez az ország egy európai olvasztótégely, de még nincs lefutva semmi, elfogadom, hogy te így gondolkozol, mit is tehetnék , csak légyszi ne kérd majd ki magadnak, ha nem mindenki úgy gondolkozik mint TE"


Nem gondolkozok sehogyan, ugyanis, mint feljebb írtam, nem nemzetekben gondolkodom, hanem emberekben. Nem fogok kikérni semmit más emberektől. Esetleg azt, hogy ilyen hülyeségekkel foglalkoznak ahelyett, hogy mondjuk dolgonának, vagy tanulnának.

2010. dec. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 71%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:16


Szeretem ezt a bölcs ideológiát. És mi van, ha valaki másutt szeretne élni, mint ahová született? Akkor mondjon le az álmairól, csak mert "nemzeti öntudat" van, meg egyéb maszlagok? Ugyan már...

2010. dec. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 A kérdező kommentje:

16:19-es!

Ezeknek a világháborúknak sokminden egyéb mellett a legfontosabb hozadéka az lett, hogy nem maradt elég ember talpraállítani ezt a kontinenst és szükségessé vált az emigráció

2010. dec. 3. 16:23
 39/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 16:19


Nem muszáj sodródni. Minden ember a saját maga szerencséjének a kovácsa.

2010. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:

"RACIONÁLISAN úgy gondolom, hogy ebben az országban az emberek többsége olyan viselkedésű, olyan jellem, akivel én nem akarok közösséget vállalni."


Na menj a piсsába én se vok nagymagyar (pláne h határon túlon élek) de én sok jó fej magyart ismerek! Az ne a nemzet vagy mások hibája legyen már h te nem tudsz beilleszkedni! Akkor nem lehet h benned van a hiba?!

2010. dec. 3. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!