Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak Férfiaknak! Mit szóltok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak Férfiaknak! Mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés
Tudjátok azon már nem is csodálkozom, hogy majd' mindegyik fórumon ahol arab országokról, afrikai országokról van szó, egy csomó nő egyből "felteszi a kezét", hogy: "nekem is volt már ilyen pasim" az egyik arabokra esküszik, a másik a feketékre, indiaiakra, hála az anime őrületnek egyre inkább kezdenek divatba jönni az ázsiai srácok is meg a fene tudja még kik. Nézzük meg, hogy a lutri diszkós ribiktől egészen a leendő értelmiségi lányokig mindegyik ilyen tisztelet a kivételnek (ha van ilyen). Aztán majd ezekkel fogunk gyermeket vállalni, nevelni stb. Majd biztos. Persze sok esetben nem tartanak igényt erre, mert letelepednek szépen a férjecskéjükkel és nekik szülnek gyerekeket. És ez nem csak magyar szindróma, hanem Európa szerte ez folyik. Ennek igazolására itt egy link: [link]
2010. dec. 3. 15:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:

"ezt hívják úgy, hogy mi szép csendben eltűnünk és helyünkbe lépnek az "újmagyarok" --> "újeurópaiak""


Genetikailag már így se sok közünk van az ősmagyarokhoz... és????

2010. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:

suba a subához, guba a gubához - olyan értelemben, hogy aki magyyar, az maradjon a magyarnál.

így is olyan kicsi az országunk, és sajnos ezt nem lehet megállítani, egyszer csak el fogunk tűnni a térképről...


egy lány

2010. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 A kérdező kommentje:
Olyat én is hallottam, hogy 300 év múlva minden embernek lesz már legalább 1 közös őse európában, beleértve a feketéket arabokat mindenkit ...ennek fényében ezt nem lesz genetikai mutáció dolgot hagyjuk már..kulturális identitás se nagyon lesz már az is biztos
2010. dec. 3. 15:57
 14/86 anonim ***** válasza:

A válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:57


"suba a subához, guba a gubához - olyan értelemben, hogy aki magyyar, az maradjon a magyarnál.

így is olyan kicsi az országunk, és sajnos ezt nem lehet megállítani, egyszer csak el fogunk tűnni a térképről..."


Ez is egy tipikus magyar mentalitás. Mert mi gondod van ezzel? És, ha eltűnünk, akkor mi van? Netán azt gondolja itt bárki is, hogy a magyar az valamiféle kiválasztot faj, vagy micsoda?

2010. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 A kérdező kommentje:
Itt nem az a lényeg, hogy nekem hány magyar lány jut, hanem, hogy mi lesz a jövőnkel, ahhoz pedig mindenkinek kéne jutnia nemcsak nekem
2010. dec. 3. 16:00
 16/86 anonim ***** válasza:
1000 évvel ezelőtt még az is a kulturális identitás része volt h az ember melyik törzshöz tartozik... aztán eltűnt a hét törzs, de ma már ki nem sz@rja le?! Pedig ezt akk ők is biztos nagy drámának látták volna! Most nekünk is nagy dráma lenne ha eltűnne az országunk, de a 10 generáció múlva élő európai emberek már olyan nagy ívből le fogják szarni...
2010. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Olyat én is hallottam, hogy 300 év múlva minden embernek lesz már legalább 1 közös őse európában, beleértve a feketéket arabokat mindenkit ...ennek fényében ezt nem lesz genetikai mutáció dolgot hagyjuk már..kulturális identitás se nagyon lesz már az is biztos"


Tehát még egyszer: MIÉRT FÁJ EZ NEKED ENNYIRE? 300 év múlva már sehol sem lesze, haver!

2010. dec. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/86 anonim ***** válasza:
83%

ebből is látszik, hogy Magyarországon nincs nagy összefogás, sem hazaszeretet.

Nem érzem,hogy mi egy úgynevezett kiválasztott faj lennénk, csak egyszerűen egy közös múlttal rendelkező nép vagyunk.

2010. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/86 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Itt nem az a lényeg, hogy nekem hány magyar lány jut, hanem, hogy mi lesz a jövőnkel, ahhoz pedig mindenkinek kéne jutnia nemcsak nekem"


És mi van azzal a férfival, aki meg mondjuk arab lányt vesz feleségül? :D

2010. dec. 3. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
Én szívesen elvennék egy arab lányt mert jól néznek ki, és ők még biztos értenek a házimunkához =D
2010. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!