Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így korrekt lenne?

Figyelt kérdés

Van egy lány, lassan 1 hónapja "járunk" . 2éves kapcsolata volt előttem, egyből utána én voltam. Tudom , hogy azért nem akar velem lenni, mert lelkiismeret furdalása van , hogy a gyereket ő dobta. Ezért nem is lehetünk együtt, mert az apja is tudja , hogy a gyerek mindent megtett rá 1 napra csak ne legyen már a lánya egyből mással.


Összezavart . Az egy hónapban mindig hitegetett hogy ő még ennyire nem szerette a volt barátját, mint engem. Meg hogy én milyen tökéletes vagyok. Most ha írom neki, hogy nekünk egymás mellett a helyünk . Ennyit ír vissza: ":("


Nemsokára találkozok vele, szerintem az korrekt lenne hogy elhívnám valami nem feltűnő helyre, és megkérdezném ezt:


Te csak azért voltál velem, és voltál ilyen kedves aranyos hogy elfelejtsd a barátod? Vagy látsz még erre egy esélyt ha kilábalsz a gondokból, hogy újra velem legyél ?


2010. nov. 30. 13:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Persze.
2010. nov. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban voltam már én is. Miután dobott egy pasim, egyből kerestem másikat. Azt hittem, hogy szerelmes vagyok belé, de rájöttem hogy csak azért kell hogy enyhítse a fájdalmat.

Szerintem csak játszik veled, és ő sem tudja mit akar. Hanyagold picit, hátha akkor észbe kap :)

Viszont a kérdésre válaszolva határozottan NEM korrekt.

2010. nov. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is!
2010. nov. 30. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Felhozott egy indokot, hogy ne találkozzunk mikor megírtam hogy beszélni akarok vele.. erre mondom hogy akkor 2 percre gyere ki aztán mehetsz is csak beszéljük meg.. erre írja hogy ok
2010. nov. 30. 13:29
 5/8 anonim ***** válasza:
szerintem korrekt, megérdemled, hogy tudd h mit érez, meg mit akar. Ha 1 hónap után még ős se tudja igazán, akkor én hagynám a fenébe a helyedben. Persze csak ha még nem vagy szerelmes, mert akkor úgyse tudsz csak úgy beletörődni.
2010. nov. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok:S
2010. nov. 30. 13:36
 7/8 A kérdező kommentje:
Azt mondta, igen persze ez nem azt jelenti hogy elmúltak az érzések, csak így nehéz.
2010. nov. 30. 14:22
 8/8 A kérdező kommentje:
arra a kérdésre, hogy akarsz még tőlem valamit mint csávótól vagy csak barát? Akarsz még valamit?
2010. nov. 30. 14:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!