Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez így korrekt lenne?

Figyelt kérdés

Barátnőmmel 15 hónapja vagyunk együtt, de én már nem vagyok szerelmes belé és már nem igazán kötődök hozzá. Ő éppen az ellentétem, még mindig nagyon szerelmes. Szeretném neki elmondani, hogy mi a helyzet: kedden este mondom neki, hogy másnap, azaz szerdán szeretnék mondani valamit. Ezzel talán lelkileg fel tud készülni valamennyire a legrosszabbra. Aztán szerdán négyszemközt, mondanám neki, hogy már nem úgy szeretem mint régen, és hogy ez nekem így nem jó, és szeretnék szakítani. Persze az egészet igyekszem tapintatosan.


Nos? Valami ötlet még esetleg?


2011. ápr. 3. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:
ne mondd neki előző este mert attól csak ideges lesz, hidd el tapasztalat... am meg miértnem rögtön mondod el neki? kedden...
2011. ápr. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

kedden nem tudunk találkozni és személyesen akarom.

és azért is akarom mondani neki, mert akkor nem tudok visszahátrálni szerdán, hanem már muszáj lesz elmondanom.

2011. ápr. 3. 09:56
 3/6 anonim ***** válasza:
én azt mondom h ne "figyelmeztesd" , mert ha megakarod tenni akkor nem fogsz hátrálni...ha viszont figyelmezteted, fenn áll az esély arra h kedden egy cseppet sem fog aludni, szerdán ideges lesz és abból nagy vita lehet...meg ez így nem korrekt... normálisan állj elé és mondd meg neki, ne figyelmeztesd,mert az bocis,de kicsit szemétség...
2011. ápr. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
oké, értem, köszönöm:)
2011. ápr. 3. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
És ha félreérti? Mondjuk azt hiszi, hogy meg akarod kérni a kezét.
2011. ápr. 3. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nem olyan korban vagyunk, és szó sem volt hasonlóról, úgyhogy 100%, hogy nem értené félre:D
2011. ápr. 3. 13:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!