Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Korrekt-e velem a párom?

Figyelt kérdés

Sose tervez velem pár napnál előrébb. Tél elején voltunk koncerten (egy adott koncert volt egy adott napon, ami engem tökre érdekelt), de nagyon sokáig nyaggattam, mire megígérte, hogy eljön velem, korábban mindig arra hivatkozott: még messze van, nem tudja még mit csinál aznap, nem akarja megígérni mert mi van ha akkor más programja lesz stb. Ekkor már csak pár nap volt a koncertig, és már nagyon ideje volt jegyet venni rá.

Most meg meséli, hogy képzeljem, mennek a szüleivel színházba 3 (!) hét múlva. És EZT érdekes módon előre betervezte...

Már értitek, mi a bajom?


2011. jan. 7. 20:53
 1/8 anonim ***** válasza:
44%

Én megértelek, mert ugyan ez van nekem is. A barátomnak minden fontosabb nála. Állítása szerint "nem szeretek előre tervezni, mert sose tudni mi jön közbe" mondjuk részben igaz is, mert szinte sorra mondja le a találkákat. Egyszer találkozunk, egyszer nem...kb. Egy héten max 2x pedig ott lakunk egymástól majdnem egy utcányira. A barátai, a pipa, a cigi és a hülye kártyája fontosabb mint én. Nem tudom mit lehet ezzel tenni, de sajnos így van.

15/L

2011. jan. 7. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ellenvéleményeket is várok, nem kizárt, hogy túllihegem a dolgot.
2011. jan. 7. 21:00
 3/8 anonim ***** válasza:
*minden fontosabb nálam* -bocsi a hibáért
2011. jan. 7. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is ilyen típus vagyok, mondjuk én a melóm miatt, mert tényleg nem tudom, hogy milyen beosztásom lesz köv. hónapban mondjuk. De ami fontos, azt előre jelzem, és akkor szabad leszek. Szerintem inkább a koncert nem érdekelte annyira ebben az esetben.
2011. jan. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Akkor miért nem azt mondta?

A nők mindig azt várják, legyünk velük őszinték, akkor tőlük is elvárom ezt.

2011. jan. 7. 21:37
 6/8 anonim válasza:
Hát szerintem nem korrekt, nem szép tőle, szépen le kellene ülni megbeszélni vele. Nem tervez előre, aztán mégis? Nagyon rossz duma, de lehet csak veled nem tervez előre.
2011. jan. 7. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Megcsalás veszélye áll fent.
2011. jan. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Hát megkérdeztem, és azt mondta: "Mit vagy úgy oda, a legtöbb szabadidőmet velem töltöm."
2011. jan. 8. 13:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!