Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek korrekt (volt)...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korrekt (volt) velem szemben, vagy csak játszadozik, netán nem tudja mit akar még mindig? 22F

Figyelt kérdés

Én elmondtam neki, hogy barátkozni semmiképp nem akarok, és hogy szeretem.


Nem keresem (persze nem szakítottam meg vele a kapcsolatot) de ő meg keres. Azt nem tudom hogy miért, mikor barátkozni nem akarok - bár ő korábban mondta, hogy engem annak tudna elképzelni.


Mindegy. Csinál olyat, hogy fellép MSN-en, ír 2 mondatot, és benyögi hogy "csak beköszöntem" - ezt meg minek? Nagyon jól tudja mennyire szar nekem hogy nem lehet az enyém, és ilyenekkel "terrorizál".


Szerintem játszadozik velem, de nem tudom hogy direkt, vagy mert nem tudja mit is akar (van 2 éves kapcsolata, de elvileg elég tré a viszony köztük)


Nem is ez a lényeg, de nem tudom miért csinálja. Van aki szerint jó lesik neki, hogy én körülötte legyeskedtem. Lehet benne valami, de mivel most mellőzöm, ezért ez nem állja meg a helyét.


Valószínübbnek tartom, hogy vagy hiányzom neki, barátként vagy akárhogy...


Szerintetek?


2010. jún. 3. 19:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
sztem csak hülyít...
2010. jún. 3. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Én amúgy ebben a lűányban már nem bízom meg, szerelmes vagyok belé, de az érzéseiről és a gondolatairól sztem sosem mondott igazat....talán ha nem lenne a pasija, más lenne, ezt ő is elmondta....


De pl. mondott olyat, hogy lehetettem volna határozottabb...mégis hogyan, mikor barátja van??? Egyébként 2 hónapja ismerjük egymást, 4X ültem le vele megbeszélni a dolgokat, ebből 2X az érzéseimről beszéltem neki.


Ő meg...egyszerse. Még azt is én szedtem ki belőle, hogy vonzódik hozzám anno.

2010. jún. 3. 19:13
 3/16 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy tetszik/ tetszett neki a helyzet, hogy van akinek tetszik még úgy is, hogy van barátja. Inkább keress magadnak egy másik lány és ne foglalkozz vele. Ha nem jó a kapcsolata akkor már lépett volna. Egy nő a rossz kapcsolatot azért viseli el, mert 1: szerelmes, 2:a megszokás és fél az újtól, de vonzza is.
2010. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Lehet hogy hülyít.. élvezte, hogy oda voltál érte..


Vagy a másik alternatíva, hogy rájött , hogy mit vesztett, és már úgy érzi, hogy elrontotta és késő..

2010. jún. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szia. Szerintem probald meg magad annyira tavol tartani töle, amennyire csak lehet, nincs ertelme. Nekem is volt egy ilyen kapcsolatom, 3 evig, tiszta idöpocsekolas volt es sok fajdalommal jart, hogy remenykedtem annyi idön at. Szerintem mindkettötök fele gerinctelenseg igy viselkedni.
2010. jún. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Hát, azt mondta nekem személyesen, hogy észrevette rajtam, hogy érzek valamit iránta....kérdem én, hogy akkor miért nem kérdezett rá? Én anno rákérdeztem....
2010. jún. 3. 19:16
 7/16 anonim ***** válasza:
Próbálj elszakadni tőle! Megbízhatatlan, hisz van kapcsolata, mégis kétes utalásokat tesz. Valószínűleg egyszerűen élvezi a helyzetet, hogy még egy embernek kellene. Ha bizonytalan is, nem éri meg törődnöd vele, csak tönkreteszed magad. Hanyagold amennyire lehet, tiltsd msn-en, ne vedd fel a telefont, ha hív, stb. Ha majd úgy érzed képes normális kommunikációra, és enyhült a fellángolásod, majd beszélhettek újra. Addig veszélyes számodra.
2010. jún. 3. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

És mi lenne, ha leülnék vele, és megmondanám neki így face to face, hogy "nem bízom benned, és nem szeretem ha hülyére vesznek, és hogy ha szeretne velem kapcsolatban maradni, akkor legyen őszinte, különben le is út fel is út"


Valamint megkérdezni, hogy ebben a 2 hónapban mire is kellettem neki. Hogy csak játszópajti voltam, vagy össze van zavarodva...


Én kedvelem, ő is azt mondta, de nemtom....

2010. jún. 3. 19:20
 9/16 anonim ***** válasza:
Ezt még megteheted, de csak ha képes vagy következetes maradni. Ha megígéri, hogy normális lesz, de mégsem teszi, akkor a fentebbi tanács érvényes (elszakadás). Te ismered, te tudod képes-e betartani a szavát. Sok reményt ne fűzz hozzá!
2010. jún. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Hát azért ha ráijesztek, feltéve ha fontos vagyok neki csak megered a nyelve
2010. jún. 3. 19:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!