Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezt most csak szerintem nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Asdface kérdése:

Ezt most csak szerintem nem korrekt?

Figyelt kérdés

bnőm szakított velem 2 napja :'(

fél évig voltunk együtt és most mikor bemutatott volna : "a szüleim nem szeretnék ha folytatnánk" szöveget vágta a fejemhez :(

mondta hogy nem biztos hogy a apjának tetszene a dolog (táv kapcsolat,120km,ukrán határ)

láttam képen a faterját és sztem simán meglehetett volna beszélni vele...

tegnap felhívtam hogy mennyire van rosszkedve és láss csodát úgy éreztem a hangján mintha egy gonddal kevesebb lenne ...

1. szemtől-szembe kellett volna szakítani utaztam volna én nem gond

2. sztem ez csak egy átlátszó kifogás volt

3. ha fele annyira szerelmes lett volna belém mint én ő belé akkor nem az lett volna hogy "most nem tudok mit tenni" hanem ezt kellett volna mondania: "bocs szülők de én őt szeretem"

és akkor most ide jön a kérdésem!


2011. ápr. 22. 16:16
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
én 23 ő 18 és eléggé félt az apjától(nem veri meg semmi ilyen) ez a fél év is csak ugy volt hogy apja nem tudta hogy találkoztunk 14x
2011. ápr. 22. 16:17
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha még életetekben nem találkoztatok volna, akkor ez gyenge ürügy lenne, de mivel fél évig veled volt, szerelmes is volt beléd, így szerintem érthető, hogy nagyon zavarta, hogy a saját anyukája és apukája ellenezték a kapcsolatotokat, és nem feltétlenül gondolok itt a kinézetedre.

Illene tudnunk, hogy hány évesek voltatok, milyen az etnikumod, az alkatod, stb...

2011. ápr. 22. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Hát igen. Te felnőtt férfi vagy, számára pedig most kezdődik a nagybetűs élet. Az is lehet, hogy elkerül szeptemberben kollégiumba az egyetem miatt, elsős lesz, és szeretne bulizni, ismerkedni, és lehetőleg ott befiúzni.

Sajnálom.

2011. ápr. 22. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
én 23 vagyok ő 18 és mind2-en teljesen normálisak vagyunk igaz hogy ukrán az állampolgársága de csak magyarul beszél
2011. ápr. 22. 16:22
 5/11 A kérdező kommentje:
mind a ketten dolgozunk
2011. ápr. 22. 16:22
 6/11 A kérdező kommentje:
ja és amikor telefonon szakított velem közben MSN-ezett :S
2011. ápr. 22. 16:25
 7/11 anonim ***** válasza:

az nem baj hogy msnezett mert nem tudhatod éppen akkor írt e valakinek is.... vagyis van hogy én "Elérhető" vagyok (zöld) de nem is írok, hanem facebookozok, de az is lehet, hogy éppen egy barátnőjével depizett miattad......... am meg 120 km miatt nem sok értelme lett volna csak azért találkozni, hogy megmondja, hogy vége.


Találsz sokkal jobb csajt is, érdemes közelebb keresgélni.

Fél év még nem sok, szerintem simán helyrefogsz állni.

2011. ápr. 22. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
nehéz lesz azért ragaszkodom hozzá mert nagyon szerelmes vagyok belé és ő is belém és az zavar hogy egy rajtunk kivül álló dolog miatt nem lehetünk együtt ez nagyon de nagyon zavar :'(
2011. ápr. 22. 17:33
 9/11 anonim ***** válasza:
cigány vagy? lehet hogy szégyell
2011. ápr. 22. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
mint irtam semmi feltűnő nincs bennem ...
2011. ápr. 23. 14:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!