Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Joe Arpaio korrekt...

Szerintetek Joe Arpaio korrekt? Szerintem eszméletlenül!

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 28. 15:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
1 millióból sátortábor az Alföld közepén
2010. ápr. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
11%

Tent City egy iszonyat barbár koncentrációs tábor, Arpaio meg egy szadista kontár. Ha bűnözők, ha nem civilizált országokban nem lehetnek ilyen börtönök. Nem egy lájtos bűncselekményekért, vagy szabálysértésért elítélt ember halt meg, vagy nyomorodott meg Tent Cityben néhány napos (!) börtönbüntetése alatt.


Nyugodtan lehet lepontozni, antimagyar vagyok, védem a cigánybűnözőket, és különben is a k*vaanyámat. Már megszoktam.

2010. ápr. 28. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
11%
Egy szadista hülye. Amerikában az ilyenek nem szokatlanok. Láttam egyszer egy dokumentum filmet,ahol lányokat neveltek át. A kutyámat nem engedném az ilyen embereknek a közelébe sem.
2010. ápr. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
82%
Támogatnám a sátortábort az alföld közepén. Kedves második látod ezt? >> "ha nem követsz el bűncselekményt, nem kerülsz ide" ennyi az egész.
2010. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
11%

egyik nap utálják a nyugatot, mer a nagytőke rossz dolog, stb, most meg őket istenítik.


bohócpárt ez a jobbik én mondom.

2010. ápr. 28. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nem is engedni kell, nem babysitter az ürge. Nem kell bűnözni és nem kerülsz be oda, ennyire egyszerű. De azért az kicsit erős, hogy nálunk a bűnözőre többet költünk mint az egyetemistákra nem gondolod?
2010. ápr. 28. 15:54
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Én támogatom a dolgot
2010. ápr. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez nagyon király, hogy ezt miért nem követik máshol is? Ott rohadjon meg az összes retkes bűnöző...
2010. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Helyes, helyes! Én is szívesen beköltöznék egy ilyen szombathelyi luxusbörtönbe, de nehogy már megérje bűnözni...


Azt a hárommillió forintot, amit az állam egy elítéltre költ évente, igazán fordíthatnák értelmesebb célokra is.

2010. ápr. 28. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Támogatnám. Így a börtönnek legalább lenne némi elrettentő ereje, és nem szanatóriumként üzemelne megfáradt bűnözők részére.
2010. ápr. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!