Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek Joe Arpaio korrekt...

Szerintetek Joe Arpaio korrekt? Szerintem eszméletlenül!

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 28. 15:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

Ez amúgy egy nagyon régi sztori :) Azt nem veszik figyelembe sokan, hogy mások a körülmények! Joe Arpaio-val egyet értek, a webcamerás dolgot leszámítva. Az szerintem is egy kicsit sok...Ellenben ezt a sátras dolgot ő azért teheti meg, mert Arizonában állandóan meleg van!! Magyarországon halálra fagynának a rabok.

Szerintem a legjobb megoldás Magyarországi viszonylatban az lenne, ha maradna a beton, mint építőanyag, lenne fűtés is, de nem padlófűtés, hanem sima, és az sem 20 fokra beállítva, hanem 17-18-ra! Aztán lehetne hozzá egy darabka föld, és a raboknak maguknak kéne megtermelniük a saját ételüket. Ha lustálkodnak, nem vetik el a zöldséget, gyümölcsöt, nem esznek és kész. Az áram szerintem nagyon jó ötlet!! Ezt itt is bevezethetnék, hogy csak akkor van, ha egy rab tekeri a biciklit :D És ilyen nincs ám, hogy TV, meg konditerem, meg saját fürdőszoba...

A második hozzászólónak nem hiszek: tuti, hogy nem maradt nyomorék senki, vagy ha igen, nem a Joe teremtette feltételek miatt, méghozzá 2 okból kifolyólag:

- Joe nem hülye! Az egyetlen dolog ami fenyegeti a rabokat, az a forróság, erre ott van az árnyékos sátor, meg biztos kapnak elég vizet. Amerika pont az az ország, ahol ha csak egyetlen ember is maradandó károsodást szenved egy ilyen helyen, azonnal börtönbe csukják az üzemeltetőt, és megszüntetik a helyet, ezt vedd úgy, hogy kőbe van vésve!

- Ahogy már az előző pontban említettem: semmi se fenyegeti a rabokat a forróságon kívül! Mitől rokkannának meg? A verekedésektől maximum, de az meg melyik börtönben nincs???

2010. ápr. 28. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Az Alföldön ne, inkább pakolják be Bpestre!!
2010. ápr. 28. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Na és az mégis mivel jobb? Nem tök mind1, hol van? És különben is! Budapesten nem tudnának földet művelni :D:D:D
2010. ápr. 28. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
16:40 kérdezném, hogy szerinte mekkora lehet a kontroll egy olyan börtönben, ahol nincsenek cellák, hanem a rabok egész nap egy élettérben vannak, és szabadon császkálhatnak? Azt vernek halálra amit akarnak, ráadásul, mivel ez egy sátortábor, és nem egy rendes börtön, abból csinálnak fegyvert amiből akarnak.
2010. ápr. 28. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

ha a tét a kajád, az, hogy életben maradj, akkor az nem elég nagy kontroll?


mellesleg kint láncra verve mászkálhatnak csak, mint le volt írva a cikkben.


és láss csodát, totális kontroll van.


itthon természetesen miért lenne kontroll, ha a bűnözőknek több joga van mint a tisztességes embernek?

2010. ápr. 28. 16:57
 16/18 anonim ***** válasza:
Most nem részleteztem teljesen mindent, hogy hogyan kéne lennie, mert akkor az már egy komplett tanulmány lenne, ami ide nem fér el, és nincs is rá időm, szóval nem értem, miért kell leszólni. Biztos lennének külön cellák, de a kérdező utolsó kommentjével is egyetértek! Mellesleg pont teszek rá, hogy megverik-e egymást, vagy sem! A piti bűnözőket el kell különíteni a veszélyes bűnözőktől, és ennyi. A pitik úgyse ölik meg egymást, egy kis verés meg nem árt nekik, a veszélyes bűnöző pedig tőlem aztán meg is dögölhet! Nem ártana a halálbüntetést is visszaállítani...aki egy kisgyereket erőszakol meg, vagy lemészárol egy családot nem érdemli meg, hogy éljen! Értem én, hogy az életfogytiglannál még a halál is jobb, én viszont nem szeretném az adómból minden évben fizetni a lassú kínszenvedését, hiszen ha többé úgyse lesz a társadalom szerves része... és különben sem érdemli meg azt az évi 3 milliót...
2010. ápr. 28. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
igazából nem is azért lenne fontos a halálbüntetés mert nem érdemli meg az életet, hanem mert mi a tisztességesek nem érdemeljük meg, hogy egy veszélyes elem járjon és akár fertőzzön közöttünk.
2010. ápr. 28. 20:07
 18/18 anonim ***** válasza:
57%
Hááát...mivel börtönbe van zárva, nem jár-kel és fertőz közöttünk, de akkor is! Miért fizessem én az ő felesleges életét?!
2010. ápr. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!