Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok a levélhez?...

Mit szóltok a levélhez? Teljesen korrekt szerintem. Kár, hogy nem fogják felolvasni a TV-ben.

Figyelt kérdés
[link]
2010. ápr. 27. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
66%
teljesen igaza van, de majd jön a 38%-os és ....
2010. ápr. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%
utálom a heti hetest, nem kedvelem a zsidókat, sem a cigányokat, de ettől függetlenül jól esik, hogy lejáratják a jobbikot, megérdemlik. senki sem szereti a bohócpártokat.
2010. ápr. 27. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
41%

hogy megmondtam :))


tudod hogy égeted ezzel magadat, meg a teféle jobbikellenességet:D

2010. ápr. 27. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Tök igaza van de sajnos pusztába kiálltott "sokunk" szava ez.
2010. ápr. 27. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
29%

A fideszesek legalább annyira útálják ám a heti tetvest, mint Ti.


Direkt bekapcsoltam a TV a választás előtti vasárnap, hogy tudnak-e váltani. Mit kellett hallgatnom, amég bírtam idegekkel? "Az orbán viktor..." "Az orbán Viktor" "A Jobbik..." "A Fidesz..."


Ne vegyetek róluk tudomást, ezek nem tudnak váltani. Amúgy meg kellenek is az ilyen műsorok, mert így könnyen kiderül, hogy ki a kommunista. Csak meg kell kérdezni, hogy szokta-e nézni a heti tetvest. :) Erős a gyanúm, hogy fél éven belül leveszik műsorról, amúgy... :)

2010. ápr. 27. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
26%

Nem vagyok Jobbikos, de ez tetszik, teljesen korrekt.

Ettől függetlenül szeretem a Heti Hetest is, mert jók a szövegeik, de politikai szempontból nem befolyásolnak. Nekem megvan a saját véleményem, nekik meg az övéké, de a poénjaikon ettől függetlenül tudok nevetni.

Kíváncsi leszek, beolvassák-e a levelet. Remélem, hogy igen, mert kíváncsi lennék a reakciókra. :)

2010. ápr. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha valaki levelet ír, pláne ilyet, legalább vállalja már a nevét. Ennyi erővel Vona Gábor is írhatta volna, vagy akár Gyurcsány Ferenc, vagy bárki...
2010. ápr. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!