Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "adagoljam" be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "adagoljam" be neki, hogy mit szeretnék?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok (26). Hónapokkal ezelőtt megismertem egy férfit, akivel hamar jó viszonyba kerültünk, barátkoztunk. Idővel mindkettőnk részéről megváltoztak az érzések, de nem nevezném szerelemnek a dolgot, inkább csak erős vonzalomnak.

A köztünk lévő korkülönbség (merthogy ő jóval idősebb) és a családi helyzeteink miatt (neki vannak gyermekei az előző házasságából) úgy döntöttünk, hogy nem kezdünk bele egy kapcsolatba.


Viszont, engem továbbra is rettentően vonz, mint férfi.


Arra gondoltam, hogy hetente pár alkalommal találkozhatnánk "azért". Nem gondolnám, hogy az ötlet nem nyerné el a tetszését. Csak nem tudom, ezt mégis hogy mondjam el neki???


Mielőtt bárki lek*rvázna, függetlenek vagyunk, és azt gondolom, hogy rengetegen ápolnak hasonló kapcsolatokat minden egyéb probléma nélkül, diszkréten.


És sorry, ha nem jó kategóriába írtam!


2010. nov. 28. 16:06
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
én egyszer összeszerelmesedtem a főnökömmel.aki nős volt. a csaj egy ribi volt-ismertem a szeretőjét is- de a férje egy édes pofa. izzott a levegő,de senki nem lépett. mígnem egy nap megcsókolt.aztán vissazkozott,h ő nem kara szeretővé degradálni,más annál jobban szeret és tisztel,de kapcsolat sem lehet mert amiylen hülye szereti a feleségét,gyerekeit. én csak annyit mondtam: megérdemelnénk egy éjszakát,nem gondolod? csodás volt,soha többet nem történt meg,de így volt jó.
2010. dec. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!