Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "adagoljam" be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "adagoljam" be neki, hogy mit szeretnék?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok (26). Hónapokkal ezelőtt megismertem egy férfit, akivel hamar jó viszonyba kerültünk, barátkoztunk. Idővel mindkettőnk részéről megváltoztak az érzések, de nem nevezném szerelemnek a dolgot, inkább csak erős vonzalomnak.

A köztünk lévő korkülönbség (merthogy ő jóval idősebb) és a családi helyzeteink miatt (neki vannak gyermekei az előző házasságából) úgy döntöttünk, hogy nem kezdünk bele egy kapcsolatba.


Viszont, engem továbbra is rettentően vonz, mint férfi.


Arra gondoltam, hogy hetente pár alkalommal találkozhatnánk "azért". Nem gondolnám, hogy az ötlet nem nyerné el a tetszését. Csak nem tudom, ezt mégis hogy mondjam el neki???


Mielőtt bárki lek*rvázna, függetlenek vagyunk, és azt gondolom, hogy rengetegen ápolnak hasonló kapcsolatokat minden egyéb probléma nélkül, diszkréten.


És sorry, ha nem jó kategóriába írtam!


2010. nov. 28. 16:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Mit kell ezen adagolni? Szerintem simán kitalálhatsz programokat, hogy nem lenne e kedve ide-oda elmenni, - ha egyébként megvan a vonzalom - biztos kapni fog rajta. A többi meg jön magától.:-)
2010. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%

igy ahogy ide...mond meg neki hogy a körülmények nem engednek párkapcsolatot..de ettől függetlenül , nagyon vonzódsz hozzá..és nem lenne-e "kedve" 'összefutni' néha?

vagy valami ilyesmi..

2010. nov. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem simán meg lehet beszélni az ilyet.

Légy őszinte, és mondd meg, hogy ha konkrét komoly kapcsolatot nem is tudtok kialakítani a körülmények miatt, de azért szeretnél vele egy lazább, nyitott kapcsolatot. Szerintem érteni fogja. :)

2010. nov. 28. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Hívd fel magadhoz és viselkedj félreértehetlenül. Aztán mikor már nagyon gyanús neki a helyzet, akkor mondd el hogy hogyan is gondoltad::D Aztán rögtön bele is vághattok.:D
2010. nov. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Mondd meg neki, hogy téged a szeretői státus érdekel csak. Ez a tiszta és őszinte beszéd.
2010. nov. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Ajjaj, és ha nem jól sül el?


Akkor a szemében egy ostoba, olcsó ringyó leszek...

2010. nov. 28. 16:27
 7/21 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem ő már ezt neked rég beadagolta volna, ha ezt akarta volna. Szerintem te buzgón keress inkább egy korban hozzádillőt normál párkapcsolat céljából!
2010. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Ez benne van a pakliban!
2010. nov. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Simán utalj rá :) Felnőtt nő vagy, olyan könnyen fog menni, hogy magad is meglepődsz :) Olyan jeleket adj, hogy ne jöhess ki rosszul. Olyat, amiből ki tudod menteni magad, ha visszautasít. Amire mondhatod, hogy dehát te nem is úgy gondoltad :):) Menni fog ez meglátod :) Ez a véredben van, csak nehéz tudatosan használni, de ha egyszer ráérzel, akkor menni fog :):)
2010. nov. 28. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
És ha idővel mégis szerelem lesz belőle?Mennyi a korkülönbség köztetek?Én is idősebb pasival vagyok együtt,náluk is lakom.Ő is elvált,de a szerelem nem ismer határokat.De ha mégis nyitott kapcsolatot akarsz az illetövel,akkor mond el neki mit hogyan szeretnél,hivd el magadhoz,bor mellett beszéltek.De csak ovatosan,mert ahogy irtad,megsérthet szavakkal.Sok sikert,majd ird meg mi a helyzet!Szia
2010. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!