Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan "adagoljam" be neki,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan "adagoljam" be neki, hogy mit szeretnék?

Figyelt kérdés

Fiatal nő vagyok (26). Hónapokkal ezelőtt megismertem egy férfit, akivel hamar jó viszonyba kerültünk, barátkoztunk. Idővel mindkettőnk részéről megváltoztak az érzések, de nem nevezném szerelemnek a dolgot, inkább csak erős vonzalomnak.

A köztünk lévő korkülönbség (merthogy ő jóval idősebb) és a családi helyzeteink miatt (neki vannak gyermekei az előző házasságából) úgy döntöttünk, hogy nem kezdünk bele egy kapcsolatba.


Viszont, engem továbbra is rettentően vonz, mint férfi.


Arra gondoltam, hogy hetente pár alkalommal találkozhatnánk "azért". Nem gondolnám, hogy az ötlet nem nyerné el a tetszését. Csak nem tudom, ezt mégis hogy mondjam el neki???


Mielőtt bárki lek*rvázna, függetlenek vagyunk, és azt gondolom, hogy rengetegen ápolnak hasonló kapcsolatokat minden egyéb probléma nélkül, diszkréten.


És sorry, ha nem jó kategóriába írtam!


2010. nov. 28. 16:06
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Szerintem,ha meg van közöttetek a vonzalom,akkor nem jobb lenne,ha talàlkozgatnàtok,de ne adagoljàl te semmit sem.Akkor tolakodónak venne téged.Az is lehet,hogy tart tõled,mivel fiatalabb vagy,és õ ugyanugy sopànkodik,talàn???Aminek jönnie kell,az ugy is jön magàtól.Viszont ne felejtsd el,ha pàrok lesztek,a gyerekei is hozzàtartoznak.
2010. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Elég sok a különbség, de önállóan ez nem jelent problémát.

Összeszedem magam és beszélek vele.

Köszi a tippeket mindenkinek! :-)

2010. nov. 28. 16:40
 13/21 anonim ***** válasza:
Sehogy. Egy barátot simán meghívhatsz magadhoz. Egy kis hangulatos közös étkezés, sok összemosolygás, várakozó tekintet, csók az ajtóban... Csak veszi a lapot.
2010. nov. 28. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

"Viszont ne felejtsd el,ha pàrok lesztek,a gyerekei is hozzàtartoznak."


A gyerekekkel semmi gondom, ő nem szeretné a gyerekeket egy friss kapcsolattal súlyozni. Nemrég váltak el (2 év).

2010. nov. 28. 16:48
 15/21 anonim ***** válasza:
16.39es vagyok.A gyerekekkel kapcsolatban azért irtam,hogy jól àtgondoltad(soha nem lehet tudni),mivel csak 26 éves vagy, hogy anyaszerepet fogsz betölteni.Gondolom,ha kapcsolat alakulna ki köztetek,akkor hétvégén apànàl is lennének a gyerekek.
2010. nov. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Azt az opciót is gondold át, hogy mi lesz abban az esetben, ha belemegy, te meg bizonyos idő után beleszeretsz?

Nagyon gyakori, hogy a csak-szex-és-más-semmi típusú kapcsolatoknál az egyik fél (többnyire a nő) elkezd érzelmeket táplálni.

Ezt mindenképp gondold végig, mert utólag már nagyon fájdalmas döntési helyzetbe hozhatod így magad.

2010. nov. 28. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Én azért nem így indítanék hogy "Arra gondoltam, hogy veled szeretném kiélni a szexuális vágyaimat"


Az kérdezés így legyen szerintem:

1, először elhívod egy kávézóba egy ebédre vagy elmehetnétek vacsizni.

2, beszélgetnétek sokáig

3, felhoznád az egész témát hogy pl.: rég volt már barátod stb.

4, és akkor rákérdeznél vagy ha nem akkor

a, vagy a randi végén megkérdeznéd hogy ne menjetek fel valamelyikőtök lakására

b, vagy megcsókolnátok egymást a kocsiban és ott elmondanád neki

5, ha belemegy, akár rendszeresen is csinálhatjátok ezt pl.: felhívod hogy hánykor, hol, jó-e neki az időpont.


ennyi lenne az egész :)

2010. nov. 28. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
És ha ringyónak tart? Csak ő van a világon számodra? Megmondod neki és ha nem, akkor nem. De amúgy ha ezt akarná, szerintem már lépett volna ő.
2010. dec. 1. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

én nem igazán értem miért is nem lehet ebből kapcsolat..

ha meg ő is belement h ne legeyn kapcsolat talán nem is vonzódik úgy hozzád..


sztem hagyd a csudába,ezek a dolgok maguktól alakulnak,nem kell egy pasira ráesni

2010. dec. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:

bocs de elég szar indok h azért ne járjatok,ert 2 éve elvált.. nem 2 napja!


ne haragudj de ennek a pasinak nem kellesz. ne alacsonyítsd le magad

2010. dec. 1. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!