Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy adagoljam be a páromnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy adagoljam be a páromnak? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
A páromat elég tapasztaltnak lehet mondani szex terén. Előző kapcsolatom arra ment rá, hogy nem élveztem a szexet és megmondtam neki. Jelenlegi párommal már többször is voltunk együtt reméltem, hogy talán vele lesz hüvelyi orgazmusom, és csak az exem csinált valamit rosszul. De nincs. Párom elég sokszor szereti egy nap csinálni, mert keveset tudunk találkozni de nekem ez egy idő után kényelmetlen szitu lesz. Hogy mondjam el neki? Nem akarom megbántani. Nagyon szeretem. 17/L párom is 17
2009. júl. 28. 00:46
 1/5 anonim ***** válasza:
ha őszinték vagytok 1máshoz.. akkor elmondhatod neki nyugodtan am meg " macikáám..ez nekem kényelmetlen már.. miért nem bezsélgetünk tv-getünk..ilyenre vágynék" ..stb:)
2009. júl. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Már bocsi de az előttem szólót szerintem ne próbáld meg!

Inkább próbáld finoman tanítgatni szex közben úgy hogy neked is jó legyen előbb utóbb belejön.Minden csaj máshogy szereti finoman vezesd rá.

A mennyiség meg idővel úgyis csökken!:-)

2009. júl. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
szerintem az 1nek igaza van.. teljes mértékben.. ha el akar érni valamit..akkor bekéne neki mondani.igaz neked is igazad van:)
2009. júl. 28. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem az exedet, vagy ezt a srácot kéne hibáztatnod az orgazmus elmaradásért. Ha kicsit is utánaolvastál, tudhatnád, hogy a nőknek ezt szinte tanulni kell, nekik kell tudni, hogy hogyan jó, hogyan ingerli a barátjuk pénisze azt a bizonyos pontot. A hiba legalább annyira benned van, mint bennük.


De azt is elég furának találom,hogy a szexet önmagában orgazmus nélkül nem élvezed. Hol van a szerelem megnyilvánulása, a vágyakozás a párod után? Nagyon félreértettél valamit, ha azt hiszed, hogy a szex az orgazmusról szól, ezesetben a barátod nem több, mint egy élő dolog amivel maszturbálni lehet - nem sok sikerrel a jelek szerint. Ameddig a dolgot így hajszolod, nem is fog sikerülni. Teljesen rá vagy görcsölve a témára, és tökéletesen szem elől téveszted a lényeget.


Nekem négy évembe telt, mire felfogtam, hogy a jó szexhez nem feltétlen kell orgazmus, és lám akkor sikerült is. De amúgy a mai napig nem megy minden egyes alkalommal, és ezeket az együttléteket is legalább annyira élvezem. Vagy megkérem a páromat, hogy orálisan elégítsen ki. Ennyi.


Hogyan adagold be? Finoman. Mondd meg neki, hogy nem ő tehet róla, de neked ez még valahogy nem akar sikerülni, és a napi többször nem esik jól, kidörzsöl stb stb. Meg kellene értenie, a napi sok alkalom amúgy is extrém.

2009. júl. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Én is így vagyok vele, vagyis, még eddig nem sikerült a hüvelyi orgazmus. Csikló által el tudok menni a párommal, másképpen eddig még nem sikerült. Viszont enélkül is élvezem a szexet, mert jól esik, és misszionárius pózban például érzem azt a bizonyos pisilési ingert, ami az orgazmus bevezetője, csak még nem jutottam el a kiteljesülésig, sajnos. De majd idővel, legalábbis ebben reménykedem. A párom sem bírja olyan sokáig, mert biztos vagyok benne, hogy vagy 20 perc kellene ahhoz, hogy sikerüljön a dolog. De mondom, majd idővel, nem kapkodom el. :-D

2009. júl. 28. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!