Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (hölgy) megcsalt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (hölgy) megcsalt! Urak, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 éve vagyunk együtt,a párom 30 én 35. Van 2 gyerekünk. Két héttel ezelőtt jöttem rá, hogy megcsalt a párom, egy másik pasival. Szeptemberben már éreztem, hogy nem stimmel valami,de vak voltam, illetve mindíg lerázott a "van épp elég bajom, nem kel nekem más!" szöveggel. Tudom nem szép dolog, de feltörtem az IWIW-es oldalát, ahol a csajok-pasik alkalmazásában, elég intim levelezéseket találtam. Júliusig visszamenőleg. Az ott leírtak alapján jöttem rá, hogy legalább 1x volt köztük valami. Mikor kérdőre vontam a páromat, bevallotta, hogy azon a K###a IWIW-en ismerkedett össze a gyerekkel, 2x találkoztak, 1x volt is szex. Állítása szerint nagyon megbánta utána, zavarta a lelkiismerete, viszont levelezett vele továbbra is! Most persze így szeret, meg úgy szeret, próbál odabújni hozzám, sírt is hogy ne hagyjam el, mi lesz a gyerekekkel? Nekem is ez a gondom, a fiam 8 éves, már így is érzi, hogy gáz van! Ma kiderült, hogy üzent megint a gyereknek,múlt hét szerdán, hogy lebuktak, és vigyázzon, mert én "nyomozok utána" Neki is van felesége, gyereke. Az a gondom, hogy szeretem Őt, de nem tudom hogy mi tévő legyek? Ezek után még bízhatok benne?

Tanácsokat, véleményeket várok!


2010. nov. 22. 22:08
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
Megmutattam neki a véleményeiteket, hozzászólásaitokat. Talán most döbbent rá arra, hogy nem csak én gondolom azt, amit, hanem mások is. Délután leülünk beszélgetni.
2010. nov. 24. 06:24
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Kiváncsian várom.
2010. nov. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
én is várom!
2010. nov. 25. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:

Nos! Lefektettünk szabályokat! 1. lépésként törölte magát az IWIW-ről, (itt jegyzem meg, hogy magától, nem kellett kérnem)

2. Állítása szerint őszintén megbánta, és csak azért üzent neki, hogy lebuktak, hogy a gyerek is "szenvedjen".? Na de majd arról teszek én! Tudom a felesége nevét, elérhetőségeit. :-)

3. Bizonyítani akar, hogy tényleg én kellek neki, ha kel beszámol minden percéről, és figyelmesebb lesz velem. Állítása szerint nagyon szeret, nem akar elveszíteni. Látom hogy próbálkozik, szégyelli magát, csak most dolgozik bennem a férfiúi büszkeségem, illetve továbbra is fáj! :-(

4. Figyelembe kell vennem, a gyerekeimet is, a lányom (5 éves) nagyon apás!

5. Eldöntöttem, hogy küzdjön meg értem, hogy lássam, érezzem, hogy tényleg engem akar, komolyan gondolja, amit mondott. (szeret, nem akar elveszíteni, nem tudna nélkülem élni, igen is tud figyelmesebb lenni velem, stb...) Jelenleg 2 lépés távolságot tartok. Nem engedem úgymond a közelembe! Lehet, hogy gonosz vagyok, de bizonyítson! Küzdjön értem, érezze azt a tehetetlenséget, amit én! + nekem idő kell!

5. Bocsánatot kért a szüleimtől. Tudni kell, hogy volt egy időszak, amikor az anyukám nagyon mellette állt. Anyja helyett, Anyja volt.

6. Amint bizonytalan leszek, vagy ugyan úgy fog viselkedni, mint régebben, illetve kételyeim támadnak, abban a pillanatban lépek, de közöltem vele, hogy viszem az egyik gyereket, illetve az anyagi vonzatáról sem vagyok hajlandó lemondani! Ez a ház, amiben élünk, az Ő kívánsága volt, de én hoztam ezért NAGYON sok áldozatot! Ezt nem részletezném, de Ő tudja jól, hogy mire gondolok!


NEKTEK:


3. oldal, 2. válasz! Egy hölgy véleménye. Talán a te válaszod ébresztette rá, hogy micsoda hibát követett el!

A többiek válaszát elolvasva értette meg, hogy nem csak az én véleményem, hanem a Tietek is az, hogy ez bizony tudatos dolog volt. Elmondtam neki, hogy mélységesen megvetem a tettéért, és bizony nekem most egy jó nagy adag idő kell, hogy feldolgozzam, megemésszem a tettét, és hogy magamhoz engedjem, már ha egyáltalán sikerül. Jelenleg minden mozdulatáról az jut eszembe, hogy mással képes volt rá.

Egy vállalkozásom van, nagyon sok a problémám, + még ez is, és belátta, hogy nekem amikor rá lett volna szükségem, ő nem törődött velem. Őszintén látom rajta, (hisz ismerem?) hogy minden követ megpróbál megmozdítani azért, hogy én ne hagyjam el. Szinte már nekem kínos, hogy mennyire próbál bizonyítani.

Ha esetleg érdekel titeket, néha beszámolok a dolgok alakulásáról. Köszönöm a válaszokat, a biztatásokat, a negatív és pozitív kritikákat, ezek nekem nagyon sokat jelentettek, segítettek, mivel a közvetlen ismeretségemmel, nem akartam ezt megbeszélni, kitárgyalni. Meg hát ti pártatlan tanácsadók voltatok!

2010. nov. 25. 09:58
 35/39 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szurkolok, hogy minden rendbe jöjjön, Te igazán jó ember, férj és apa vagy, korrekt és egyenes!



3. oldal 2. válaszos hölgy :)

2010. nov. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
100%
Intelligensnek tűnsz, és rendkívül szimpatikus vagy nekem.Remélem tudja a feleséged hogy nagyon szerencsés.. hogy ilyen férj fogott ki;D Rád akarok hasonlitani;D
2010. nov. 25. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
100%
Várom majd a további fejleményeket :)
2010. nov. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

hát ha ennyire félti a gyerekét, akkor ne csalt volna meg, gondolkodott volna előbb

meg nem miattad sír, hanem azért, hogy ne bukjon le a gyerek előtt, és hogy segíts neki nevelni

2010. nov. 28. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

lehet nem jelentett neki az a faszi semmit, de ha megcsalt vele szexuálisan, akkor téged se tart sokra, nemhogy mással kavar, de még hülyének is néz, átver

megszokásból, kényelemből kellesz neki, max sajnál


csak gyerek miatt nem hagyott el, ha nem lenne gyerek vagy közös lakás, szarna rád és nem könyörögne

most érzi a vesztét

2010. nov. 28. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!