Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (hölgy) megcsalt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (hölgy) megcsalt! Urak, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 éve vagyunk együtt,a párom 30 én 35. Van 2 gyerekünk. Két héttel ezelőtt jöttem rá, hogy megcsalt a párom, egy másik pasival. Szeptemberben már éreztem, hogy nem stimmel valami,de vak voltam, illetve mindíg lerázott a "van épp elég bajom, nem kel nekem más!" szöveggel. Tudom nem szép dolog, de feltörtem az IWIW-es oldalát, ahol a csajok-pasik alkalmazásában, elég intim levelezéseket találtam. Júliusig visszamenőleg. Az ott leírtak alapján jöttem rá, hogy legalább 1x volt köztük valami. Mikor kérdőre vontam a páromat, bevallotta, hogy azon a K###a IWIW-en ismerkedett össze a gyerekkel, 2x találkoztak, 1x volt is szex. Állítása szerint nagyon megbánta utána, zavarta a lelkiismerete, viszont levelezett vele továbbra is! Most persze így szeret, meg úgy szeret, próbál odabújni hozzám, sírt is hogy ne hagyjam el, mi lesz a gyerekekkel? Nekem is ez a gondom, a fiam 8 éves, már így is érzi, hogy gáz van! Ma kiderült, hogy üzent megint a gyereknek,múlt hét szerdán, hogy lebuktak, és vigyázzon, mert én "nyomozok utána" Neki is van felesége, gyereke. Az a gondom, hogy szeretem Őt, de nem tudom hogy mi tévő legyek? Ezek után még bízhatok benne?

Tanácsokat, véleményeket várok!


2010. nov. 22. 22:08
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%

A leírtak alapján én itt már szerelemről nem beszélnék.


A helyedben most átgondolnám, hogy a gyereknek mi volna a jobb: Egy boldogtalan szülői pár, vagy pedig egy válás. Érdemes volna ezzel a kérdéssel egy pszichológust is felkeresni, ő biztosabb választ tud erre adni.


Ha a párod a lebukás után is csak azzal van elfoglalva, hogy "juj, lebuktunk, jobban kell titkolózni", akkor ide már párterápia teljesen felesleges.


Én ebben a helyzetben, ha egyedül is tudom biztosítani a gyerekeknek a kényelmes megélhetést, akkor egyértelmű, hogy nem maradnék egy ilyen emberrel egy fedél alatt.


Annyit még megjegyeznék, hogy ahhoz, hogy valaki neten ismerkedjen, már kell egy indíttatás. Ez nem olyan, mintha az ember mondjuk a munkahelyén belebotlik valakibe, akinek a kisugárzása rögtön megragadja. Tehát fogalmazhatunk úgy is, hogy akarattal csalt meg, nem hirtelen felindulásból.

2010. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
90%

A 16 éves lány vagyok:)

Bocsi a hibákért csak gyorsan irtam amugy:Lépj és mutasdd meg,hogy te vagy a férfi a háznál!!akart lenni:)


"Ha egy férfi félrelép, akkor az ááá nem baj, mert vadászösztön, de ha egy nő, akkor már ribanc"

Egyik félnél sem türhető szerintem ha én valakinek szülök gyereket akkor azt úgyis akarom hogy szép jövő jó család stb..Nem pedig a botrány,hpgy ő levelezget stb:D

A pasiknál is úgyan igy még talán szigorubban:DDDDDD

2010. nov. 22. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
57%
Undorító mocskos r1b4nc, házasságban, gyerekek mellett félrelépni. Sajnos erre nincs jó megoldás, vagy Te szívsz, vagy a gyerekek. El kell dönteni. Én jóval fiatalabb vagyok, mint a "párod" de soha nem csaltam volna meg egyik barátnőmet sem és nem is fogom, mert ennek ez a k1b4sz0tt rendje. Ha bosszút szeretnél állni ezen az élő organizmuson, akkor ajánlom figyelmedbe az excsajok.net-et, oda való az összes ilyen.
2010. nov. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 A kérdező kommentje:

Ha a párod a lebukás után is csak azzal van elfoglalva, hogy "juj, lebuktunk, jobban kell titkolózni", akkor ide már párterápia teljesen felesleges.


Félre értetted! Nem azt írta neki, hogy jobban kell vigyázniuk, hanem hogy a gyerek vigyázzon, mert lebuktak, rájöttem, és hogy most "Nyomozok utána"

2010. nov. 22. 22:53
 15/39 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszont tényleg ezt írta, akkor jobban érdekli őt az az idióta f4szhuszár, mert ha csak egy futó dolog lett volna és igyekezne megváltozni, akkor nem írna ilyet a srácnak, hanem magasról lesz4rná.
2010. nov. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
50%
Kizárnám a piicsába aztán menjen ahová akar. Ha meg vissza akar jönni hajtsd el .
2010. nov. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
78%

Én biztos beleőrülnék ha kiderülne hogy a párom megcsal... Utána sose bíznék meg benne. Te se tedd. Nem mondta el magától a dolgot, neked kellett rájönnöd, tehát annyira nem bánta meg a dolgot, főleg hogy még leveleznek... Viszont ha válásra kerül a dolog és nem verted a feleséged és részeg se szoktál lenni, akkor jó eséllyel viheted a gyerekeket, és a vagyonodból se tud kiforgatni.


Ha adsz neki esélyt, úgy fogod leélni az életed, hogy sose leszel igazán boldog, mert mindig gyanakodni fogsz a legkisebb dolgokra is, és sose fogsz úgy megbízni benne mint előtte. És a gyerekek is megérzik ha a szülők nem szeretik egymást, és sztem sokkal jobb ilyenkor ha egyedül neveli az ember őket, mint két egymást nem szerető személy, mert akkor arról fog szolni a dolog, hogy ki hogy tudja a másik elől elédesgetni meg ilyesmi. (sajna tapasztalat)

2010. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
100%

Fiatalon elcsábított egy férjes nő. A történet hosszú és nem is lényeges, de ismerem erről az oldalról is az ilyen dolgokat. Nem tartott sokáig, mert idegörlő volt. Nem volt korrekt egyikünkkel sem, de soha nem nevezném ribancnak. Nem szerelemből házasodott, viszonylag nagy volt a korkülönbség. Nem volt olyan összhangban a férjével, mint velem.

Nemrég az egy évtizedes házasságomnak vetettem véget, mert láttam, hogy az asszony (annak ellenére, hogy állítólag ő soha...) előbb-utóbb félre fog lépni. Már én sem hittem benne és tudtam, hogy nem ő, akkor én. Többször megbeszéltük, aztán úgy döntöttem, hogy nincs értelme folytatni.

Ha nem is csalt meg, de szeretett volna. Mikor rákérdeztem gyanús dolgokra, akkor hazudott. Ez a két dolog elég ahhoz, hogy ne bízzak meg benne többet. Nálatok a gyerekek miatt nem ilyen egyszerű. Meg kell kérdezned, hogy miért jutottatok ide, mit szeretne a párod. Lehet, hogy érdemes megpróbálni a nyitott házasságot, de ez nem könnyű.

2010. nov. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat, valamivel egyet kell értenem, valamivel nem!:

1. Én is úgy gondolom, hogy ez nem hirtelen felindulás volt, ezt el is mondtam neki! Szerintem is ez tudatos dolog volt a részéről, hogy találjon valakit.

2. A részemről nem mondanám hogy ellaposodott, én sokáig próbáltam menteni a kapcsolatunkat!

3.Én is arra gondoltam, és montam is neki, hogy csak a gyerekek miatt maradok mellette, de semmi több. Mindenki éli a maga kis életét

4.Azzal nincs gond, hogy ki a férfi a háznál, de eddíg úgy gondoltam, hogy egy jó kapcsolat alapja a nyitottság mindkét fél részéről. Sajnos ezt tőle nem kaptam meg.

5. Én sem értem, miért volt fontos neki üzenni,hogy bukta van, én nyomozok a srác után! (Gyanús!)

6. Nem megalázni szeretném(excsajok.net) csak megérteni!


norbi88: első héten a szívinfarktus, 2. héten a mérhetetlen fájdalom, most meg a tanácstalanság!

2010. nov. 22. 23:29
 20/39 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy érdemes megpróbálni a nyitott házasságot, de ez nem könnyű.


Főleg hogy az egyik szereti a másikat!

2010. nov. 22. 23:31
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!