Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A párom (hölgy) megcsalt!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A párom (hölgy) megcsalt! Urak, ti mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

Sziasztok. 14 éve vagyunk együtt,a párom 30 én 35. Van 2 gyerekünk. Két héttel ezelőtt jöttem rá, hogy megcsalt a párom, egy másik pasival. Szeptemberben már éreztem, hogy nem stimmel valami,de vak voltam, illetve mindíg lerázott a "van épp elég bajom, nem kel nekem más!" szöveggel. Tudom nem szép dolog, de feltörtem az IWIW-es oldalát, ahol a csajok-pasik alkalmazásában, elég intim levelezéseket találtam. Júliusig visszamenőleg. Az ott leírtak alapján jöttem rá, hogy legalább 1x volt köztük valami. Mikor kérdőre vontam a páromat, bevallotta, hogy azon a K###a IWIW-en ismerkedett össze a gyerekkel, 2x találkoztak, 1x volt is szex. Állítása szerint nagyon megbánta utána, zavarta a lelkiismerete, viszont levelezett vele továbbra is! Most persze így szeret, meg úgy szeret, próbál odabújni hozzám, sírt is hogy ne hagyjam el, mi lesz a gyerekekkel? Nekem is ez a gondom, a fiam 8 éves, már így is érzi, hogy gáz van! Ma kiderült, hogy üzent megint a gyereknek,múlt hét szerdán, hogy lebuktak, és vigyázzon, mert én "nyomozok utána" Neki is van felesége, gyereke. Az a gondom, hogy szeretem Őt, de nem tudom hogy mi tévő legyek? Ezek után még bízhatok benne?

Tanácsokat, véleményeket várok!


2010. nov. 22. 22:08
1 2 3 4
 1/39 anonim ***** válasza:
82%
Mocskos ribanc, hogy gyerek mellett is félredug. Hát nem irigyellek, baromi nehéz egy döntés ez. Megbízni én semmiképp nem tudnék egy ilyen cafkában.
2010. nov. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/39 anonim ***** válasza:
49%

Biztos szeret csak ellaposodott a kapcsolatotok. Ha te nem töröd fel a dolgait, valószínüleg magától vége lett volna és nem borított volna mindent. Biztos megbánta, elhiheted.


Azt nem mondom, hogy nem tenné meg x év múlva újra, ezt nektek kell felmérni. Terápiára mennék vele és akkor látnátok, hogy mi hiányzik a kapcsolatotokból. Akkor valószínüleg nem fog megcsalni.Egy nő nem a szex miatt megy félre, ha egyébként minden jó a házasságban.


Még meg tudjátok oldani, de nem egyedül.


(30 éves nő, aki szintén lépett már félre)

2010. nov. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/39 anonim ***** válasza:
73%
Van bőr a képén. Inkább válj el.
2010. nov. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/39 anonim ***** válasza:
76%

1.nem voltam férjnél

2.tinikorunk óta jártunk

3.neki is volt vaj a füle mögött


nem kéne általánosítani ribanc-témában :-S

2010. nov. 22. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/39 anonim ***** válasza:
74%
ettől el kell válnod. Csak az a baj, hogy ennek a nőnek agya sincs, mert ha válásra kerül sor, akkor azt a gyerekek fogják szívni de kegyetlenül. Rohadtul önző. Menekülj tőle és vissza ne engedd.
2010. nov. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/39 anonim ***** válasza:
81%
Én csak azért nem mondom a válást, mert már van 2 gyerek. De ez a ribanc kb. a mai 15 évesek szellemi "színvonalán" mozog, egy utolsó lelketlen senki.
2010. nov. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/39 A kérdező kommentje:
Létszíves ne itt veszekedjetek! Én 2 hete nem alszom, pattanásig feszült a helyzet itthon! Sajnos nincs kivel megbeszélnem a dolgot, ezért várok véleményeket! Szüleim előtt titkolom a részleteket, mert Én szégyenlem magamat.Tudom hogy Ő is, csak bennem van a bizonytalanság, hogy ez akár tartós is lehetett volna. Egyébként amit lehetett megadtam neki, segítettem a háztartásban, stb, viszont a szexben úgy érzem hogy én többet nyújtottam neki, mint Ő nekem.
2010. nov. 22. 22:30
 8/39 anonim ***** válasza:
66%

Undórítóak vagytok!

Ha egy férfi félrelép, akkor az ááá nem baj, mert vadászösztön, de ha egy nő, akkor már ribanc. Undorító férgek vagytok!:S

2010. nov. 22. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/39 anonim ***** válasza:
96%

Adj neki EGY esélyt, de azt is csak a gyerekek miatt.

Mondd is meg neki ezt. És tartsd is be. Még egy stikli és válás. Én biztosan ezt tenném. Ha nem lenne gyerek, meg se hallgatnám. De csak a srácok miatt mondom, vannak még csodák, volt már rá példa, hogy valaki megjavult. Viszont ha nem, akkor ne bízz benne, és váljatok el.


Nem írnám le hogy a válást hogy kezelném, inkább csak remélem hogy észbekap a párod.


20/F

2010. nov. 22. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/39 anonim ***** válasza:
100%

Nem osztani akarok 16 éves fejjel,de szerintem beszéljétek meg és mondd neki,hogyha nem változtat akkor a gyerekekkel együtt elmentek ő meg levelezgessen és tégye tönkre annak a hülye pasinak is a családját ne csak ővét! 16 éves fejjel szerintem több eszem van mint a feleségednek vagy nemtudom minek nevezzem!! Nem vesz téged komolyan,ha annak venne nem irt volna neki levelet h lebuktunk stb..

Lépj és mutasdd meg,hogy te a férfi a háznál:)

Sajnállak és a két gyereket is:S

Ja és ezt gy beszéljétek meg,hogy a gyerekek még csak véletlenül se hallják meg!!

2010. nov. 22. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!