Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír msn-en?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor felvett, ő kezdeményezte a beszélgetéseket. De mostanában folyton csak én írok neki. Nagyon nem értem, pedig tök jól elbeszélgetünk, ha írok neki.:)

Valaki segítsen! Nem bírom már!

L


2010. nov. 22. 18:55
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Olyan nehéz írni valakinek?
2010. nov. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%
Talált jobb beszélgető társat!
2010. nov. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
Én is ezt kérdezem.:) Mert olyan, mintha nem érdekelném, vagy nem tudom...
2010. nov. 22. 18:57
 4/20 anonim ***** válasza:
Az emberek manapság már nem is beszélgetnek egymással élőszóban?
2010. nov. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Nem ez volt a kérdés. Kérlek, ne off-oljatok.
2010. nov. 22. 19:01
 6/20 anonim ***** válasza:
Neked kéne ráírni... Épp azt teszteli, mennyire érdekled, vagy lese sz*rja a fejed. Ki kéne deríteni. De ha csak tovább picsogsz, nem jutsz előre... De így jártál... Pontozz csak le.. Nem oldódik meg a bajod, és tudod hogy igazam van.
2010. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Talán mert megszokta, hogy írsz, és azt gondolja, hogy ha nem írsz, akkor nem érsz éppen rá, és nem akar zavarni?


19:00

Tudod nem lehet mindenkivel találkozni naponta. Sajnos nem vagyunk Tökéletes Emberek, akik az internet minden formáját elítélik, letörlik, sose mennek a közelébe meg hasonlók.

2010. nov. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Miért nem tőle kérdezed meg? 1000 és 1 oka lehet, hogy miért nem ír, lustaság, kényelmesség, nem érdekled már, nincs annyi ideje stb. Innen elég nehéz lesz kitalálni a tényleges okot, hisz gyakorlatilag semmilyen infó nincs megadva azon kívül, hogy nem ír.
2010. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 Moszuke ***** válasza:
100%

hát kiindulok magamból.

kb 2 hónapja azért nem írtam soha senkire rá mert wowoztam.

ha valaki akart tőlem valamit rám írt, azt valamikor észrevettem és beszéltünk vagy megcsörgetett telón, hogy nézzek ki msn-re..


mostanában pedig azért nem írok rá senkire mert fórumozok, zenét hallgatok, olvasok és böngészős falu építős játékkal játszom.xdd


ergo:

mind2 esetben nem voltam hajlandó azt figyelni, 24/7 hogy ki mikor jön fel msn-re és akkor majd huuh gyorsan ráírok.

ez értendő haverra, barátra, családtagra, barátnőre.


engem hidegen hagynak ezek a szocializáló_dolgok mint a MSN, iwiw, myvip, facebook, teamspeak, ventrilo...

majd ha valaki akar valamit rám ír, felhív vagy akármi..


és hidegen hagynak a problémák is miszerint:

júúúújj nem jelöltél vissza már 2napja iwiwen!!! nem szeretsz????

júújájáájúújj nem írsz vissza msn-n azonnal csak 2perc után! biztos nem is akarsz igazán engem>.<...

fhu-fhu!:)

de ettől függetlenül mindig jókat mókázok magamban amikor azt látom hogy egyeseknek milyen problémáik vannak:D

2010. nov. 22. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Biztos azt várja, hogy én írjak, csak már kínosnak érzem, hogy mindig én írok.
2010. nov. 22. 19:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!