Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem ír msn-en?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy amikor felvett, ő kezdeményezte a beszélgetéseket. De mostanában folyton csak én írok neki. Nagyon nem értem, pedig tök jól elbeszélgetünk, ha írok neki.:)

Valaki segítsen! Nem bírom már!

L


2010. nov. 22. 18:55
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Nálam nem az van, hogy 2 perc után ír vagy hasonló...:)

Hanem az, hogy egyszer találkoztunk, utána felvett, egy ideig kezdeményezte a beszélgetéseket, de mostanában folyton én írok rá. Mert egyszer, amikor már ráuntam, hogy én írok, vártam hogy írjon. De nem tette.

Ennek ellenére, ha sikerül beszélgetnünk, tök jól eldumálunk.

2010. nov. 22. 19:12
 12/20 anonim ***** válasza:
velem is ez van csak én fiú vagyok! miéééért? nekem is kínos már azt hiszem hogy nem akar beszélgetni de ha írok akkor elvagyunk... tök együtt érzek veled! én ha panaszkodok akkor ír 1X v 2X de aztán annyi:/ és én is próbáltam már várni! most mi lesz?
2010. nov. 22. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
ha másnak írni akkor nekem miért nem? v mindenki neki ír? de attól még írhatna ha látja hogy szabad vagyok... jó hogy ellenkező nemben is van ilyen! vagyis nekem megnyugtató! de sehogy sem oldja meg a problémát...
2010. nov. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
azért mert nem akar.nem értem mit nem lehet rajta érteni.
2010. nov. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 199303 ***** válasza:

szia:) én is ilyen helyzetben voltam h eleinte midnig rámirt a srác aztán meg már nekem kelet ráirnom. aztán egy idö után elmondta h azért nem irt nekem mert kiváncsi volt h én ráirok e:) ugyhogy irjál csak nyugodtan rá:)

17/L

2010. nov. 25. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Most komolyan, HÁNY ÉVES VAGY??? több unokahugomnak is hasonló problémái vannak....egyszerű: egy kapcsolat nem abból áll, hogy msn-eztek!! ha már személyesen se keres meg, akkor bukta. hameg élőben tök jól elvagytok, akkor meg nics itt semmi baj..nem mindenki szeret írni..
2010. nov. 25. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

előző vagyok...

ja, és ne fuss egy pasi után!! annak soha nincs jó vége!

2010. nov. 25. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Csináld azt,hogy egy ideig ráírsz mindig,persze nem rögtön mikor bejelentkezik hanem rá egy órára vagy 20-30 percre.. Aztán egyszer jelentkezz be és várd egy olyan 1-2 napig h ír-e..Ha ír akkor szerencséd van :D és benne van a pakliban,hogy érdekled,ha már ezek után se ír (egy jó ideje)akkor lehet azt várja,hogy te írj rá, vagy lusta,vagy nem érdekled már:(
2010. nov. 25. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget. Talán megoldódott a problémám.:) Már egy ideje én írtam neki, de ma megelőzött.:)
2010. nov. 25. 22:57
 20/20 anonim ***** válasza:
:D ez a lényeg!:D
2010. nov. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!