Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Bunkó voltam, hogy elmentem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bunkó voltam, hogy elmentem a “buliba” a barátom nélkül?

Figyelt kérdés

Nem egyszerű helyzet, mert csak hétvégente találkozunk és 3 hónapja vagyunk együtt szóval frisss

Péntek este történt, hogy eljött hozzám, utazott másfél órát (minden hétvégén egyutt voltunk eddig) és előre meg volt beszélve, hogy péntek este először átmegyünk néhány barátunkhoz társasozni, aztán meg egyetemi “buliba”


Nagyon vártam, de ideert a parom es amikor mar indulni kellett volna a baratokhoz, mondta, hogy neki nagyon nincs kedve, faradt, es inkabb itthon maradna

Eloszor nagyon szomoru lettem es alapnak vettem hogy akkor maradok en is vele itthon (meg ő is alapnak vette) de aztan rajottem, hogy nem kell minden oercunket egyutt tolteni, igy is minden hetvegenk teljesen foglalt egymas által. Ugyhogy elmentem, de vegig buntudoatom volt, hogy szegeny biztos unatkozik, velem akart lenni, azert utazott ennyit hogy egyutt toltsuk az egesz hetveget en meg otthonhagytam stb stb. Nem voltam sokaig, ejfelre otthon voltam, de ereztem hogy megbantottam…viszont nem tudtam vele errol beszelni, nagyon terelte a dolgot. Szerintetek a kesobbiekben hogyan kezeljuk a hasonlo helyzeteket?



tegnap 22:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
0%
Ez de kamu, anyukám! 🤣🤣🤣
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
42%

Nézd, ha én miattad utaznék 1,5 órát, hogy együtt legyünk és te otthagysz egyedül mert fontosabb a buli akkor az biztos, hogy többet nem jönnék. Menj te csak bulizni én meg találok mást. Főleg egy friss kapcsolatban nem is értem, hogy nem vele akartál lenni annál inkább, hogy csak hétvégén tudtok együtt lenni. Mert ha együtt vagytok naponta hát oké...akkor egy estét tölts a haverokkal. De így?

Legközelebb kezeld úgy, hogy elődöntöd vele akarsz lenni vagy a haverokkal.

És csak példának okáért. Ha te utaznál hozzá 1,5 órát, örülsz neki, vele akarod tölteni az estét erre ő azt mondja, hogy maradj nála egyedül, feküdj le vagy tévézz mert őt hívják a haverok sörözni és hát ő megy? Rendben lenne?

tegnap 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
NEM! Előre megvolt beszélve, hogy KETTEN EGYÜTT megyünk este barátokhoz, utána meg bulizni. Ő egy szóval sem mondta, hogy nincs kedve, csak amikor már teljesen készen álltunk az indulásra, akkor…
tegnap 22:33
 4/15 A kérdező kommentje:
Ja és így egyedül bulizni nem mentem, csak a barátokhoz mentem át
tegnap 22:34
 5/15 A kérdező kommentje:

Pont ez a lényeg, hogy én is VELE AKARTAM TÖLTENI AZ ESTÉT!!!

De ő utolsó pillanatban kitalálta, hogy a 2 hete előre leszervezett és megbeszélt programunkhoz mégsincs kedve

tegnap 22:35
 6/15 anonim ***** válasza:
0%
Tudod aki egész nap dolgozik vagy tanul, aztán órákat utazik stb van úgy, hogy fáradt lesz. Ez veled is elofordulhat aztán ott hagy mint indián a tüzet... mert hát már meg volt beszélve..
tegnap 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Nyugodtan ott hagyhat, nem akarnám megfosztani jó emlékektől, csak mert nekem épp nincs kedvem hozzá.

És én is egész nap dolgoztam…

tegnap 22:44
 8/15 anonim ***** válasza:
48%

"Szerintetek a kesobbiekben hogyan kezeljuk a hasonlo helyzeteket?"

Ahogy akarjátok... Beszéljétek meg. Ha nem megy, akkor minek vagytok együtt?

Két teljesen eltérő személyiségü ember lehettek.

Ő nyilván otthonülős, te meg pörgős, bulizós.

tegnap 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
75%
Nincs ezzel semmi probléma, jól csináltad. Ha szóba hozza akkor beszéljétek meg, ha nem akar róla beszélni akkor te se hozd szóba, felejtsd el.
tegnap 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
48%
Érdekes, hogy itt bizonygatod, hogy mennyire rendben van a dolog, de azért mégis kiírtsd a kérdést. Valahol mégsem érezted, hogy annyira oké. De hát nekem mindegy. Majd gondolj rám, nem lesz ez hosszú kapcsolat..
tegnap 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!