Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Honnan tudom, hogy a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudom, hogy a barátom elment-e?

Figyelt kérdés

A barátommal ruhán (alsónemű és farmer) keresztül szoktunk mostanában "szex szerű mozgást" végezni egymáson.:D Mikor én vagyok felül, akkor néha van úgy, hogy elmegyek. Ő is ad ki olyan hangokat, sóhajtásokat, amiből arra utalok, hogy élvezi, de nem tudom, hogy ilyenkor elmegy-e... Honnan tudhatnám? Ma pl egyszer volt olyan, h én elmentem, és talán ő is, az aktus után elment wc-re, és azután már nem akarta többször csinálni ma. Akkor elment? Hogy állapíthatnám meg?:D

17/L


2010. márc. 7. 21:56
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
52%
hát elment nem? a wc-re :D
2010. márc. 7. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

megnézed a gatyójában

De ennek mi értelme? Dugjatok már egy jót és úgy elmentek mint a hétszentség.

2010. márc. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Ki guvvad a szeme
2010. márc. 7. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:
21:58! Az az értelme, hogy csinálhatom, mégis szűz maradok.:) Ha eltelik majd egy bizonyos idő, akkor úgy is fogjuk csinálni.:D De sztem az még korai, nem régóta járunk.
2010. márc. 7. 22:01
 5/28 anonim ***** válasza:
52%

attól még lehet pettingelni, nem csak dörgölőzni...

Simogatni, orálisan kielégíteni, stb.

Ez a dörzsizés olyan szánalmas.

2010. márc. 7. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kiment a budira és kicsapta magának.
2010. márc. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
88%

Akkor több mint valószínű, hogy elment..:) Ne is hagyd Magad..csak akkor, és csak azzal akivel, és amikor TE szeretnéd.. minél jobban kiismered,megismered a testét, stb. Annál nagyobb élményben lesz részed:)

Hajrá..

2010. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 A kérdező kommentje:

Még ahhoz a ponthoz sem ért el a kapcsolatunk. Amíg a ruha fenn van, addig minden ok.:D És nekünk ez így jó...

és nem értem, miért lenne szánalmas?:O mondjuk ha mindketten élvezzük, akkor nem nagyon izgat, hogy mi a szánalmas, és mi nem:D

2010. márc. 7. 22:05
 9/28 anonim ***** válasza:
59%
lol mik vannak o_O
2010. márc. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
59%

Becsapta maga mögött az ajtót...egyébként eltorzul a feje és fehérség borítja el a környezetedet esetleg téged:)

69

2010. márc. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!